• Parametry

W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości obroże i uwiązy dla bydła wykonane z trwałych i bezpiecznych dla zwierząt materiałów. Znacznie ułatwiają prace w hodowli i umożliwiają utrzymanie każdego zwierzęcia przy odpowiednim stanowisku w oborze. W naszej ofercie posiadamy takżeakcesoria do poskramiania i kontroli bydła, takie jak poskromy, koła nosowe czy elektryczne poganiacze. Mamy także solidne kantary i liny do prowadzenia bydła. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia najwyższą jakość zastosowanych materiałów i precyzja wykonania. Gwarantują wygodne i bezpieczne przeprowadzenie każdej czynności związanej z pielęgnacją i opieką nad żywym inwentarzem.

Uwiązy dla bydła – łańcuchy i pasy uwięzi

Praca przy hodowli bydła jest trudna, wymagająca, a czasami również niebezpieczna. Każda czynność związana z pielęgnacją, dojenie oraz badania weterynaryjne wywołują u zwierząt stres i zdenerwowanie, na co często reagują agresją i nadmierną ruchliwością. W takich sytuacjach może dojść do zerwania się zwierzęcia z uwięzi, co zagraża bezpieczeństwu jego oraz hodowcy. Dlatego profesjonalne uwiązy dla bydła są niezbędnym i niezastąpionym elementem, jakie powinno się znaleźć na wyposażeniu każdej hodowli. Oferujemy bardzo mocne łańcuchy żłobowe w różnych grubościach służące do wiązania bydła przy żłobie. Posiadamy łańcuchy i pasy uwięzi w wersjach pojedynczych i podwójnych wyposażone w solidny karabińczyk.

Uwiązy dla krów – obroże i wiązania

W ofercie naszego sklepu posiadamy solidne i trwałe obroże wykorzystywane do poskramiania zwierząt. Wyróżniają się większą delikatnością niż łańcuchy. Oferujemy wysokiej jakości obroże wykonane z bardzo mocnych i bezpiecznych dla zwierząt materiałów. Zapewniają pełną kontrolę nawet nad wyjątkowo ruchliwymi osobnikami, a jednocześnie nie wywołują podrażnień i uszkodzeń skóry, które często pojawiają się podczas używania słabej jakości obroży. Na nasze obroże dla bydła warto zdecydować się ze względu na niezwykłą odporność na uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu specjalnych skórzanych wzmocnień i przeszyć nie ulegają zniszczeniu nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Kantary dla krów i buhajów

Nasz sklep internetowy rolnet.pl to miejsce w którym znajdzie coś dla siebie każdy hodowca zwierząt. Oprócz wysokiej jakości uwiązy dla krów, obroże, pasy i łańcuchy, a także kantary z taśmy nylonowej z łańcuszkiem przeznaczone dla cieląt i młodych osobników, kantary sizalowe oraz bardzo mocne kantary dla buhajów wykonane z wytrzymałej skóry naturalnej. Zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas pracy z silnymi i narowistymi zwierzętami. Bez problemu wytrzymają mocne szarpnięcia. Oferowane kantary wyposażone są w szeroką możliwość regulacji pozwalającą na idealne dopasowanie do indywidualnej budowy anatomicznej każdego osobnika. W przypadku hodowli dużych zwierząt świetnie sprawdzą się poskromy z naszej oferty.

Sklep rolnet.pl – profesjonalny sprzęt do hodowli zwierząt

Sklep internetowy dla rolników, hodowców i plantatorów rolnet.pl oferuje bardzo szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla hodowli bydła, w tym krów ras mlecznych. Dzięki naszym artykułom każda czynność związana z opieką i pielęgnacją przebiegnie szybko, sprawnie i bezstresowo dla zwierząt. Oferujemy także bardzo bogatą gamę produktów do hodowli drobiu. U nas znajdą coś dla siebie hodowcy gołębi i trzody chlewnej. Nie brakuje produktów do hodowli królików, koni i owiec, a także dla zwierząt domowych. Posiadamy również wysokiej jakości odzież ochronną i roboczą, sprzęt do domu i ogrodu oraz akcesoria pozwalające kompleksowo wyposażyć gospodarstwo i obejście. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo pewność najwyższej jakości zamówionego towaru. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę i szybką dostawę zamówienia. Mają Państwo dodatkowe pytania lub szukają porady dotyczącej konkretnego produktu z naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.