• Parametry

Akcesoria dla zwierząt domowych (akcesoria dla psów, akcesoria dla kota – Vitasol)

Akcesoria dla zwierząt domowych to niezwykle ważny element ich opieki – nie tylko w kontekście zachowania dobrej sprawności fizycznej, ale również zdrowia. W sklepie internetowym ROLNET znajdziesz najwyższej jakości akcesoria dla psów, akcesoria dla kota (w tym miski dla zwierząt) oraz artykuły akwarystyczne, które ułatwią i usprawnią opiekę nad zwierzętami domowymi.

Akcesoria dla psów – zabawa i zdrowie (Vitasol)

Aby nasz pupil na długo zachował dobre zdrowie, warto zadbać o dużą ilość ruchu, a także o suplementację. W asortymencie sklepu ROLNET posiadamy mięso dla psów z makaronem do błyskawicznego przygotowania, olej z łososia, który dostarcza w diecie niezbędnych tłuszczy i składników mineralnych, a także drożdże dla psa (które dodaje się do posiłków, aby uniknąć zakwaszenia organizmu i niedoborów witamin). Polecamy również łagodzącą maść do łap oraz spirulinę dla psów.

Aby połączyć zabawę psa z dbaniem o jego zęby, proponujemy gryzak dla psa. Takie zabawki, wykonane z zasuszonego mięsa (kurze łapki dla psa, świńskie ucho i inne), nie tylko zajmują zwierzę i dostarczają mu rozrywki, ale również działają ścierająco na kamień nazębny, co pozwala utrzymać prawidłową higienę pyska i zmniejsza ryzyko zepsucia się zębów.

Artykuły akwarystyczne – szeroki wybór

W ofercie sklepu ROLNET posiadamy artykuły akwarystyczne dla każdego miłośnika hodowli rybek. Polecamy wysokiej jakości pokarm dla rybek do wyboru w szerokiej gamie – pokarm dla rybek żerujących na dnie, wieloskładnikowy pokarm pływający, pokarm płatkowy (w tym ze spiruliną).