• Parametry

Zwalczanie gryzoni (łapka na myszy i szczury, stacja deratyzacyjna i inne)

Jednym z największych problemów w gospodarstwach rolnych jest obecność gryzoni. Zwalczanie szkodników będzie jednak łatwiejsze, gdy skorzystasz z oferty sklepu ROLNET, w którego asortymencie znajduje się wiele akcesoriów przydatnych w każdym gospodarstwie. Zwalczanie gryzoni może przebiegać tradycyjnie (łapka na myszy, łapka na szczury), jeśli ich liczba nie jest znaczna. Jeśli do pomieszczeń, w których grasują szkodniki nie mają dostępu dzieci i zwierzęta gospodarskie, postaw na niezwykle skuteczny granulat na myszy i szczury. Zwalczanie gryzoni na większą skalę ułatwi z kolei stacja deratyzacyjna – zapraszamy do zakupów!

Zwalczanie kretów (pułapka na kreta, świeca dymna na krety, odstraszacz i inne)

Zwalczanie szkodników w postaci kretów może być naprawdę uciążliwe. Nie dość, że ich kopce psują cały efekt estetyczny ogrodu, to dodatkowo wyryte przez te szkodniki tunele nierzadko uniemożliwiają prawidłowy wzrost roślin. W asortymencie sklepu ROLNET znajdziesz niezwykle skuteczne akcesoria do zwalczania kretów. Metody tradycyjne, takie jak pułapka na kreta wkopywana w ziemię lub stawiana nad kopcem sprawdzą się do małego ogrodu, a te bardziej zaawansowane – odstraszacz kretów (którego zaletą jest brak zawartości środków chemicznych i zasilanie prądem lub energią solarną) oraz świeca dymna na krety (nieinwazyjna dla środowiska) będą idealne do dużego ogrodu, sadu, ogródka warzywnego.

Zwalczanie owadów (pułapka na muchy, pułapka na osy, lep, płyn na komary)

Niezwykle uciążliwym problemem występującym w obrębie budynków mieszkalnych (zwłaszcza latem i na wsi) są owady: muchy, mrówki, osy. Jak z nimi walczyć? W asortymencie sklepu ROLNET znajdziesz akcesoria do zwalczania szkodników w różnych wersjach i o różnym działaniu. Są to m. in.: pułapka na muchy, pułapka na osy, lampa owadobójcza, płyn na komary czy granulat na mrówki i wiele, wiele więcej – sprawdź naszą ofertę i pozbądź się owadów ze swojego domu!