• Pielęgnacja bydła i profilaktyka zdrowia

image

  • Parametry

Sklep internetowy ROLNET to miejsce, w którym bez wychodzenia z domu można kupić wszystko, co niezbędne jest w każdym gospodarstwie hodowlanym. Oferujemy pełne wyposażenie dla budynków inwentarskich oraz akcesoria poprawiające kondycję fizyczną i stan zdrowia zwierząt gospodarskich, który w ogromnym stopniu wpływa na ich samopoczucie oraz jakość mleka, mięsa i obornika. W naszym sklepie posiadamy wyłącznie wysokiej jakości produkty o bardzo wysokiej skuteczności. Polecamy doskonałe preparaty prozdrowotne i dodatki do pasz, które zbawiennie wpływają na zdrowie żywego inwentarza. Posiadamy akcesoria do pielęgnacji krów, cieląt, trzody chlewnej oraz drobiu. Z naszymi produktami stworzą Państwo profesjonalną hodowlę bydła zapewniającą odpowiednie warunki do życia i rozwoju dla zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Preparaty i akcesoria do pielęgnacji bydła

W sklepie ROLNET oferujemy Państwu wysokiej jakości preparaty i akcesoria do pielęgnacji bydła oraz środki wspierające zdrowie i chroniące przed groźnymi schorzeniami. Choroby dotykające zwierzęta gospodarskie są jednym z najpoważniejszych problemów, z jakimi muszą mierzyć się hodowcy. Często wystarczy jeden chory osobnik, by w krótkim czasie zachorowało całe stado. Dlatego bardzo ważne jest stosowanie odpowiedniej profilaktyki zdrowia, która może ustrzec zwierzęta przed stresującymi badaniami, terapiami i zabiegami weterynaryjnymi. W asortymencie sklepu ROLNET znajdują się bardzo skuteczne preparaty i dodatki paszowe dla bydła zapobiegające i wspierające leczenie wielu chorób i schorzeń.

Posiadamy środki działające na choroby dotykające bydło, trzodę i drób. Mamy także preparaty przeznaczone dla cieląt zawierające składniki chroniące młody organizm przed często pojawiającymi się problemami trawiennymi, takimi jak zaparcia lub biegunki. Preparaty dla cieląt zwalczają nieprzyjemne dolegliwości oraz regulują gospodarkę elektrolitową, zapobiegając groźnemu odwodnieniu.

W naszej ofercie nie brakuje preparatów dla krów, świń i drobiu, które skutecznie zwalczają uporczywy kaszel. Zawierają one kompozycję starannie dobranych składników wspierających pracę układu oddechowego i wzmacniających odporność organizmu zwierzęcia. Preparat PULMOMAX to specjalna mieszanka paszowa zwalczająca choroby górnych dróg oddechowych wzbogacona o dodatkowe składniki zwalczające chorobotwórcze drobnoustroje. Mamy także środki obniżające ilość komórek somatycznych w produkowanym mleku, preparat z probiotykiem oraz żywe szczepy drożdży zamknięte w specjalnych mikrokapsułkach wykazujące wysoką skuteczność w przypadku kwasicy żwacza i kulawizn u krów.

Sklep ROLNET – dla hodowców, rolników i plantatorów

Internetowy sklep dla plantatorów, hodowców i rolników ROLNET oferuje skuteczne i sprawdzone metody zapobiegania groźnym chorobom bydła, trzody chlewnej i drobiu. Nasze dodatki paszowe skutecznie chronią przed różnymi schorzeniami dotykającymi zwierzęta gospodarskie. Efektywnie minimalizują ryzyko rozprzestrzeniania się chorobotwórczych bakterii, wirusów i grzybów w całym gospodarstwie. W naszej ofercie posiadamy również akcesoria do pielęgnacji krów, w tym solidny sprzęt do pielęgnacji sierści, racic i wymion. Oferujemy pełne wyposażenie dla hodowli bydła, a także akcesoria dla ferm drobiu, hodowli koni, trzody, gołębi, królików, kóz i owiec. W naszym asortymencie mamy również produkty przeznaczone do gospodarstw rolnych i ogrodniczych. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów oraz najwyższy standard obsługi.