• Okna inwentarskie

  • Parametry

Okna inwentarskie – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdziesz zarówno okna do chlewni i obory, jak i okna gospodarcze do piwnic i innych pomieszczeń gospodarczych.

Okna inwentarskie – do obory i chlewni

Dostępne w naszej ofercie okna do obory są wygodne w użytkowaniu, a ich specjalna konstrukcja pozwala na bezproblemowy demontaż lub wymianę szyby. Nasze okna inwentarskie zostały zaprojektowane w ten sposób, by umożliwiały maksymalne oświetlenie pomieszczeń. Stosunkowo wąskie panele zachowują swoje właściwości i jednocześnie umożliwiają wygodne korzystanie. Dzięki temu nasze okna do chlewni są wygodnym rozwiązaniem do wszystkich pomieszczeń gospodarczych, takich jak stajnie, kurniki czy obory. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji okien do obory to gwarancja niezawodności. Jeśli szukasz okien inwentarskich na długie lata, zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Okna gospodarcze do piwnicy i garażu

Oferujemy także okna gospodarcze przeznaczone do montażu w budynkach użytkowych, takich jak garaże lub piwnice. Systemy okien dostępne są w wersji nieotwieranej lub z 3-stopniową regulacją uchylenia. W zależności od indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na dodatkowe wzmocnienia zapewniające bezpieczeństwo lub wybrać wariant z możliwością łatwego i szybkiego demontażu. Wszystkie okna dostępne w naszej ofercie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a jednolita powierzchnia okienna pozwala na łatwiejsze utrzymanie okien w czystości.