• Okna inwentarskie

image

  • Parametry

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty sklepu Rolnet wysokiej klasy okna inwentarskie przeznaczone do gospodarstw hodowlanych i nie tylko. W naszej ofercie znajdą Państwo okna do chlewni i obory oraz okna do pomieszczeń gospodarczych. Wyróżniają się funkcjonalnością i trwałością. Zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń i bezproblemowy montaż. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Okna inwentarskie – co to znaczy?

Okna inwentarskie stosowane są w celu zapewnienia dostępu światła słonecznego i świeżego powietrza do wnętrz budynków. Wspomagają także działanie wentylatorów w regulowaniu poziomu wilgoci oraz nagrzewnic – w utrzymaniu właściwej temperatury. Okna tego typu sprawdzą się w każdym budynku gospodarczym i pomieszczeniu inwentarskim. Mogą być stosowane również w pomieszczeniach domowych, takich jak garaż, warsztat, spiżarnia, pralnia, suszarnia oraz piwnica. Można je spotkać także w halach produkcyjnych i magazynach.

Jakie są najważniejsze właściwości okien inwentarskich?

Każde okno ma określone parametry, które wpływają na ich jakość i trwałość. Odpowiednie okna gospodarcze powinny być funkcjonalne i solidne. Ważne są także walory estetyczne. Wybierając okna inwentarskie do gospodarstwa, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych cech.

Materiały wykonania – okna gospodarcze pcv i drewniane

Wysokiej jakości okna inwentarskie pcv to modele z solidnego i trwałego materiału odpornego na działanie różnych czynników atmosferycznych i środków chemicznych, stosowanych w hodowli bydła i trzody. Oferujemy także okna gospodarcze drewniane. Zastosowane szkło powinno zapewniać jak najwyższą przepuszczalność światła i odporność na zaparowanie.

Właściwe wymiary

Dostępne w sprzedaży okna gospodarcze występują w bardzo wielu rozmiarach. Jeśli szukają Państwo okien o niestandardowych wymiarach, zachęcamy do kontaktu z nami. W Rolnet wykonujemy na zamówienieokna inwentarskie w wybranym przez klienta rozmiarze.

Funkcjonalność

Okna stosowane w chlewniach i oborach powinny zapewniać efektywną wymianę powietrza. Dlatego najlepiej wybierać modele wyposażone w możliwość uchylenia. W naszym sklepie posiadamy okna inwentarskie z uchylną ramą regulowaną w 3-stopniach.

Łatwość w czyszczeniu

Okno inwentarskie powinno być łatwe w czyszczeniu i odporne na zabrudzenia. Dlatego istotne jest, aby okna zamontowane w pomieszczeniach gospodarczych miały gładką i jednolitą powierzchnię, z której z łatwością można usunąć wszelkie zanieczyszczenia, kurz i pył.

Bezproblemowy montaż

Decydując się na zakup okien gospodarczych, warto stawiać na modele łatwe w montażu. W Rolnet oferujemy okna wyposażone w specjalne zatrzaski i wkręty wykonane z nierdzewnego materiału. Elementy te pozwalają na szybki i sprawny montaż oraz ułatwiają ewentualny demontaż w przyszłości.

Jakie okna inwentarskie proponujemy w Rolnet?

Dostępne w naszej ofercie okna inwentarskie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić, jak najwyższy poziom doświetlenia wnętrz budynków gospodarczych. Dopracowana konstrukcja zwiększa wygodę użytkowania i zapewnia szybki montaż, demontaż czy wymianę szyby. Dzięki zastosowaniu wąskich profili i płaskiego szkła nasze okna gwarantują wysoką przepuszczalność światła słonecznego. Wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji to gwarancja niezawodności na długie lata. Oferowane okna są idealnym rozwiązaniem do chlewni, obory, kurnika czy stajni. Mogą być także montowane w pomieszczeniach użytkowych, takich jak warsztat, garaż lub piwnica. Interesują Państwa okna inwentarskie? Cena oferowanych modeli jest bardzo atrakcyjna! Jeśli szukają Państwo solidnych okien gospodarczych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.