• Kojce i wygrodzenia dla trzody chlewnej

  • Parameters

Kojce, wygrodzenia dla trzody chlewnej – elementy wyposażenia chlewni

Kojec powinien umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów takich jak wstawanie, leżenie, podejście do paszy czy wody oraz oddawanie moczu. Zwykle świnie w zależności od płci są utrzymywane grupowo lub indywidualnie, jednak zasada zawsze jest taka sama. Każdy osobnik musi mieć możliwość korzystania z określonego metrażu (minimalna powierzchnia przypadająca na sztukę). Wiemy, że wyposażenie chlewni to trudne zadanie. Nie tylko trzeba zaplanować rozmieszczenie kojców, koryt, karmników ale też trzeba dobrać odpowiednie narzędzia i akcesoria. Trzeba pamiętać, że odpowiednia powierzchnia kojców i ich wyposażenie wpływa na zwiększenie dobrostanu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie produktywności i efektywności hodowli trzody. Dlatego tak ważne jest dobranie dobrego wyposażenia.

Sklep ROLNET oferuje kompleksowe wyposażenie chlewni dla świń. W ofercie posiadamy najwyższej jakości elementy wygrodzenia dla świń – przegrody, jarzma, karmniki i furtki na indywidualne i grupowe kojce dla świń, nowoczesne koryta dla trzody chlewnej (łatwe w czyszczeniu, lekkie i bezpieczne dla zdrowia zwierząt), ruszta dla trzody chlewnej, prosiaków i macior. Dobrze skonstruowane kojce i wygrodzenia dla świń zapewniają dobrostan trzody chlewnej i bezpieczeństwo osób opiekujących się stadem.

Indywidualne kojce dla macior to efektywna hodowla świń

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również specjalistyczne wyposażenie kojca dla macior. Posiadamy akcesoria, wśród których znajduje się profesjonalna klatka porodowa dla świń, ruszt maciorowy i warchlakowy z tworzywa zapewniającego bezpieczeństwo maciory i młodych, a także miękkie maty legowiskowe czy przewody grzewcze.

W trosce o dobrostan trzody chlewnej oferujemy: