• Siatki ochronne

image

  • Parametry

Kiszonki wykonane z różnego rodzaju traw oraz kukurydzy, stanowią całoroczne wyżywienie dla zwierząt gospodarskich. Specjalne siatki ochronne mają za zadanie umożliwić przechowywanie takiej paszy w tzw. pryzmach, gdzie muszą spoczywać w warunkach beztlenowych, przez co najmniej rok. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Rolnet, w której znajdują się wysokiej jakości siatki ochronne do pryzm.

Siatki ochronne na pryzmy – najskuteczniejsze zabezpieczenie kiszonek

Odpowiednio zabezpieczona folią kiszonka nie powinna pleśnieć. Biorąc jednak pod uwagę, że na otwartym polu musi przeleżeć ponad rok, istnieje kilka czynników lub nawet błędów, mających wpływ na jej termin przydatności. Wystarczy, że zielonka zostanie zebrana w nieodpowiedniej fazie rozwojowej lub będzie niewłaściwie pokrojona. Może również zostać zanieczyszczona poprzez zwykłe błoto, czy obornik. Niepoprawne ubicie pryzmy, wykorzystanie niesprawdzonych zakiszaczy, czy nieszczelne zafoliowanie, również mogą być przyczynami rozwoju pleśni. Do tej pory, aby zminimalizować liczbę strat, konieczna była codzienna kontrola pryzm. Dlatego teraz, aby zminimalizować niepowodzenia i zaoszczędzić czas, warto skorzystać ze sprawdzonej siatki dla rolników, czyli siatki ochronnej do pryzm.

Siatki ochronne do pryzm – gwarancja najlepszej ochrony

W ostatnich latach siatki ochronne stały się najpopularniejszym zabezpieczeniem pryzm. Prawdopodobnie przyczyną tego jest fakt, że siatki rolnicze kosztują zaledwie mały ułamek ceny całych zbiorów, a są w stanie uratować je przed zniszczeniem. Siatki dla rolników, chronią nie tylko przed niską temperaturą, nadmierną wilgocią, czy szkodliwym promieniowaniem słonecznym, lecz także przed ptactwem, gryzoniami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak grad, oraz „nalotami” dzikich zwierząt. Siatki rolnicze zakłada się bezpośrednio na folię, co gwarantuje zachowanie beztlenowości, aby proces fermentacji mógł przebiegać prawidłowo. Siatki rolnicze, czyli siatki ochronne do pryzm dostępne w naszym sklepie, to produkty najwyższej jakości!

Siatki rolnicze – sklep – sprawdzona inwestycja na lata!

Nasze siatki ochronne na pryzmy wykonane są z wysokiej klasy materiału, gwarantującego odporność na promieniowanie UV przez 10 sezonów. Siatki rolnicze oferujemy w kilku różnych rozmiarach, tak aby każdy mógł znaleźć coś, co odpowiada jego wymaganiom. Do niektórych pozycji dodajemy zakiszacz gratis. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją jakościowych artykułów w niezwykle przystępnych cenach! Siatki ochronne na pryzmy to sprawdzona inwestycja na długie lata.