• Parametry

Hodowla królików wymaga stosowania odpowiednich produktów żywieniowych. Tylko wtedy można mieć pewność, że zwierzęta te będą w pełni zdrowe. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego sklepu artykuły do żywienia królików. Oferta obejmuje między innymi lucernę granulowaną, niezwykle zdrową, doskonale wpływającą na samopoczucie, a przy tym pracę organizmu tych zwierząt. Oczywiście to jedynie przykład, zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych opcji żywieniowych.

Żywienie królików

Żywienie królików to jedna z najważniejszych kwestii podczas hodowli. W tej kategorii przygotowaliśmy produkty żywieniowe, które mają znaczący wpływ na poprawny rozwój oraz hodowlę tych zwierząt. Świetnym tego przykładem są bogate w składniki mineralne trawokulki, siano granulowane lub pełnoporcjowe pasze dla królików, które potrafią zdrowo utuczyć zwierzę. Oczywiście to tylko część wszystkich dostępnych możliwości, zachęcamy do ich przejrzenia. Ponadto zachęcamy do zwrócenia uwagi na pojenie królików, naszą kategorię, w której nie zabrakło świetnie pracujących, bezpiecznych dla zwierząt poidełek tradycyjnych oraz butelkowych.

Sianko granulowane – jedzenie dla królików

Sianko granulowane dla królików to jeden z najlepszych i najchętniej wybieranych produktów żywieniowych dla tych zwierząt. Dostarcza bardzo duże ilości włókna w diecie, czego potrzebują króliki. Sianko w granulacie jest bardzo odżywcze, może być stosowane cały rok, szczególnie zaleca się jego wykorzystywanie w okresie jesienno-zimowym oraz wczesną wiosną, gdy niemożliwe jest podawanie świeżej trawy i roślin. Nie można zapomnieć o ogromnej wygodzie stosowania sianka w granulacie: wystarczy wsypać miarkę do miseczki i gotowe. Polecamy większe opakowania sianka ze względu na długą datę ważności, co przełoży się na bardziej ekonomiczny zakup. Oferta obejmuje także lucernę granulowaną, bogatą w składniki odżywcze i niezwykle wartościową dla zwierząt.

Karmniki i jasła dla królików

Polecamy Państwu karmniki dla królików w wersji jednokomorowej oraz dwukomorowej. Produkty te powstały z niezwykle trwałych materiałów, mają odpowiednio dużą pojemność, aby zaspokoić głód zwierzątek przez cały dzień. W ofercie czekają również jasła dla królików ze stali ocynkowanej. Przęsła zostały ustawione tak, aby sianko samoistnie nie wypadało z jasła, ale jednocześnie było łatwo dostępne dla zwierząt. Karmniki oraz jasła są trwałe, łatwe w montażu, a karmniki mają daszki, które sprawiają, że siano jest dodatkowo chronione przed wilgocią. Oczywiście w naszym sklepie znajdą Państwo wiele innych produktów i to nie tylko dla królików. Polecamy na przykład akcesoria do pielęgnacji kóz.

Wygodne korytka kamienne dla królików

Korytka kamienne dla królików są bez dwóch zdań świetnym wyborem na podawanie królikom suchej karmy. Przede wszystkim pozwalają zachować czystość w zagrodzie czy klatce, a ponadto są na tyle ciężkie i stabilne, że nie ma możliwości ich przewrócenia. Króliki nie muszą jeść karmy z podłoża, a Państwo mogą spokojnie dosypywać suchy produkt. Warto także wspomnieć o tym, że kamienne korytka dla królików mają bardzo bezpieczny, zaokrąglony kształt. Nie mają krawędzi, które mogłyby w jakikolwiek sposób uszkodzić ciało zwierzęcia. Wszystko to sprawia, że produkt jest chętnie wybierany przez hodowców. Zachęcamy do obejrzenia tego, jak i innych artykułów w asortymencie. W przypadku ewentualnych pytań wystarczy wykonać do nas jeden telefon lub wysłać wiadomość e-mail.