• Poidła butelkowe dla królików

image

  • Parametry

Odpowiednie nawodnienie królików ma znaczący wpływ na ich rozwój. Warto więc postawić na akcesoria, które znacznie ułatwią zwierzętom pobieranie wody. W naszym sklepie internetowym czekają poidła butelkowe dla królików, które nie tylko są niezwykle intuicyjne w działaniu, ale jednocześnie bardzo proste w napełnianiu. Poniżej czekają modele przygotowane przez cenionych dostawców, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych opcji.

Poidła butelkowe do królików

Poidła butelkowe dla królików mają jedno główne zadanie: nawodnić zwierzę, które będzie mogło sięgać po wodę w każdej chwili. Stąd zastosowanie licznych udogodnień umożliwiających takie zachowanie, a mianowicie system dwóch okrągłych kulek umieszczonych w końcówce poidełka. Pozwala to znacznie szybciej dawkować konkretne ilości cieczy. Co więcej, nawet młode króliki nie będą miały najmniejszego problemu z piciem. To jednak nie koniec, bo dostępne w ofercie poidła butelkowe dla królików to także bardzo trwały wybór, który przetrwa długi czas bez uszkodzeń mechanicznych. Polecamy jednocześnie sprawdzenie wielu innych produktów w ofercie, mamy między innymi produkty żywieniowe dla królików.

Proste w obsłudze poidła butelkowe

Dostępne w ofercie poidła butelkowe dla królików mają wiele zalet. Przede wszystkim są bardzo proste w obsłudze, a wszystko to za sprawą przemyślanej konstrukcji. Oprócz samej butelki mamy do czynienia z nakrętką, na której znajduje się końcówka z dwiema kulkami. Technologia dwóch kulek polega na tym, że prawdopodobieństwo wycieku jest znacznie niższe, niż mogłoby być, gdyby w końcówce znalazła się jedna kulka. Ponadto picie dla królika jest znacznie łatwiejsze. Napełnianie, opróżnianie czy też mycie to także banalnie proste czynności, a to ze względu na zastosowanie odpowiednio trwałych, gładkich materiałów.

Różne pojemności poideł dla królików

Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować naszą ofertę poideł dla królików. Postawiliśmy więc na różne pojemności wersji butelkowych. Dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie u nas coś, czego aktualnie potrzebuje. Oczywiście wybór powinien być uzależniony od tego, jak często zmieniana jest woda w poidełku, a także od liczby zwierząt. Nie można zapomnieć o tym, że króliki powinny zawsze otrzymywać świeżą i czystą wodę, co można zapewnić, wymieniając ją raz dziennie. W ofercie czekają modele o pojemności 600 oraz 1000 mililitrów, a asortyment wciąż się powiększa. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych produktów, takich jak te żywieniowe.

Poidła butelkowe wykonane z trwałych materiałów

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym poidła dla królików zostały wykonane z tworzyw sztucznych. Warto jednak zwrócić uwagę, że materiały te są nie tylko bardzo trwałe, ale przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mogą być wykorzystywane na zewnątrz i przy dużej wilgotności. Co więcej, nie są na tyle twarde, aby króliki mogły zrobić sobie jakąkolwiek krzywdę w trakcie picia czy nawet biegania w klatce. Oczywiście końcówka poidełek jest stalowa, to stal nierdzewna, której niestraszna wilgoć.

Technologie ułatwiające picie – poidła dla królików

Nasze poidła butelkowe dla królików mają dwie kulki wewnątrz końcówki. Nie tylko ułatwia to naukę i picie królikom, ale również zmniejsza prawdopodobieństwo wycieku. Producenci zdecydowali się również na gwinty mocujące w poidłach, dzięki czemu z łatwością umieszczą je Państwo w konkretnych miejscach w klatkach. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu.