• Parametry

Hodowla trzody chlewnej na najwyższym poziomie

 • Pragniesz unowocześnić chlewnię?
 • Chcesz zadbać o żywienie trzody chlewnej?
 • Szukasz sprawdzonych sposobów na znakowanie świń?
 • Choroby trzody chlewnej dziesiątkują Twoje gospodarstwo?
 • A może po prostu chcesz wymienić wyposażenie chlewni?

Rolnet.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów hodowlanych dla hodowców trzody chlewnej

Proponujemy sprawdzone produkty zbierające pozytywne opinie wśród hodowców na całym świecie – w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. W asortymencie sklepu znajdziesz, m.in.:

 • Akcesoria do wyposażenia chlewni (promienniki podczerwieni gwarantujące ogrzewanie chlewu na podczerwień, wentylatory do chlewni).
 • Środki na choroby świń (na dyzenterię, adenomatozę, grypę i kaszel u świń), m.in. PULMOFISPULMOMAX.
 • Akcesoria do pojenia i karmienia świń (poidła, koryta, karmniki, paśniki dla świń).
 • Pasze i dodatki paszowe dla świń od najlepszych producentów.
 • Akcesoria do znakowania i identyfikacji świń (kolczyki, tatuownice dla świń).
 • Produkty gwarantujące kontrolę i poskramianie świń (poganiacze elektryczne, płyty przepędowe).
 • Urządzenia wspomagające poród maciory, lochy (m.in. kojce dla macior).
 • Akcesoria do kastracji knura.
 • Produkty do odchowu prosiąt.
 • Inne akcesoria niezbędne do hodowli świń.

Wszystko dla świń hodowlanych w jednym miejscu

Rolnet.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do hodowli trzody chlewnej. Oferujemy najlepsze produkty, co potwierdzają zadowoleni klienci. Wszystkich hodowców trzody chlewnej zapraszamy do zakupów. Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiednie produkty dla Twojej trzody chlewnej. Aby jeszcze lepiej zadbać o dobrostan zwierząt gospodarskich, zapoznaj się z artykułami prezentującymi jak hodować świnie oraz pozostałe zwierzęta hodowlane.

Hodowla trzody chlewnej – leczenie i zwalczanie dyzenterii

Wśród produktów dostępnych w sklepie internetowym Rolnet.pl polecamy szczególnie zbierający doskonałe opinie wśród hodowców preparat DYSANTIC – dodatek paszowy zapewniający skuteczne leczenie i zwalczanie dyzenterii u świń. W naszym sklepie zakupisz go w wyjątkowo niskiej cenie.

Hodowla trzody chlewnej, hodowla tuczników czy teżchów świń mają za zadanie zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki bytowe. Osobniki trzymane w zamknięciu muszą mieć możliwość bezpiecznego, zdrowego rozwoju, oraz sposobność na rozmnażanie się. Chów tuczników stanowi jedną z największych części przemysłu hodowlanego ze względu na popyt na mięso wieprzowe czy świńską skórę, z której wykonywane są m.in. obuwie i torebki. Nowoczesna hodowla trzody chlewnej wymaga spełnienia pewnych standardów oraz wytycznych narzuconych przez prawo, jednak przekłada się na znaczny wzrost wyników odchowu.

Ekologiczna hodowla trzody chlewnej

Hodowla trzody chlewnej? Sklep Rolnet zadba o zdrowie, komfort oraz wygodę całego stada!Przemysłowa hodowla świń powoduje przerażające cierpienie zwierząt. Masowy, niehumanitarny chów świń wpływa na znaczne obniżenie dobrobytu odczuwanego przez stado, co skutkuje negatywnym wpływem na wyniki odchowu. Ponadto, warto zwrócić uwagę na regularne zanieczyszczanie środowiska, jakie powoduje przemysłowa hodowla świń. Niewłaściwe postępowanie z chociażby odchodami zwierząt, czyli brak ich utylizacji, nie tylko zaburza walory krajobrazu. Takie niepoprawne praktyki oddziałują na stan wody, powietrza oraz ziemi. Na szczęście przemysłowa hodowla świń u coraz większej liczby farmerów jest zastępowana przez bardziej nowoczesne, zgodne z prawem metody. Dzięki rosnącej świadomości konsumentów już nie tylko przepisy oddziałują na niehumanitarnych rolników, lecz także brak popytu na mięso pochodzące z ich gospodarstw. Ekologiczny chów świń czy też hodowla trzody chlewnej cieszy się znacznie większym zainteresowaniem, ze względu na jakość wyrobów z pochodzących z niego zwierząt. Warto zapoznać się z ofertą Rolnet. Jest to nowoczesny sklep z artykułami do hodowli trzody, w którego asortymencie znajdują się wyłącznie produkty, dzięki którym chów trzody chlewnej stanie się łatwiejszy.

Ekologiczna hodowla świń – jakie musi spełniać wymogi?

Hodowla tuczników? Sklep Rolnet zadba o zdrowie całego stada! Ekologiczna hodowla tuczników czy też hodowla trzody musi spełniać wymogi dotyczące głównie żywienia oraz warunków bytowych zwierząt. Ważne jest również miejsce nabycia osobników, z których składa się chów trzody chlewnej, ponieważ muszą pochodzić tak samo ze środowisk ekologicznych. Aby móc zapewnić swojemu stadu jak najlepsze pożywienie, musi być ono właściwie dobrane i zbilansowane. Chów tuczników oraz loch i warchlaków (hodowla trzody) wymaga dostarczania im dużej ilości białka, aby ich rozwój oraz rozwój nowo narodzonych prosiąt mógł przebiegać poprawnie. Co istotne, pasza, którą karmiona jest hodowla świń, musi zawierać w sobie odpowiednie witaminy i minerały. Pomaga to zmniejszyć możliwość wystąpienia chorób jak np. anemia. Karmy, jak i pozostałeartykuły do hodowli trzody chlewnej dostępne są w sklepie Rolnet.

Artykuły do hodowli trzody – sklep

Nowoczesna hodowla świń wymaga wyposażenia się w niezbędne artykuły do hodowli trzody chlewnej. Hodowla trzody chlewnej czy też hodowla tuczników zobowiązuje do posiadania najlepszych jakościowo produktów z kategorii „hodowla świń”. Sklep Rolnet posiada bogatą ofertę asortymentu, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających rolników. Hodowla trzody chlewnej – sklep Rolnet!