• Parametry

Pielęgnacja owiec jest ważnym aspektem w hodowli. Ma bezpośredni wpływ na dobrostan zwierząt, a co za tym idzie, na rentowność hodowli. Niezależnie od tego, czy głównym produktem hodowli jest wełna, czy mleko, dbając o dobrostan zwierząt, zwiększą Państwo dochody płynące ze sprzedaży. W ramach akcesoriów do pielęgnacji owiec przygotowaliśmy produkty dostrzyżenia owiec oraz niezwykle przydatnebandaże kohezyjne. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Akcesoria do pielęgnacji owiec – bandaże kohezyjne

Bandaże kohezyjne są niezwykle przydatne w hodowli owiec. Wykonane są z lekkiego, oddychającego materiału, dzięki czemu zapewniają maksymalną ochronę i bezpieczeństwo. Bandaże są samoprzylepne, co sprawia, że doskonale nadają się do użytku w trudno dostępnych miejscach np. ruchomych. Oddychające bandaże elastyczne są odporne na działanie wody i wilgoci. Mimo kontaktu z nią nie tracą swoich właściwości. Bandaże kohezyjne są bardzo szeroko stosowane w rehabilitacji. Z uwagi na wyjątkowe właściwości sprawdzają się także w każdym gospodarstwie rolnym.

Pielęgnacja owiec – strzyżenie

Specjaliści rekomendują strzyżenie owiec dwa razy w roku. Warto tę czynność powierzyć doświadczonej osobie, która wykona to fachowo i nie zrani zwierzęcia. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarównomaszynki do strzyżenia, jak iwymienne noże. Aby uzyskać wysokiej jakości runo, warto dbać o owce. Istotne jest żywienie, odpowiednie pojenie i pielęgnacja. Strzyc można także owce ciężarne, jednakże warto zadbać o szczególne warunki dla nich. Piękną, wysokiej jakości wełnę, która następnie może być wykorzystywana w przemyśle odzieżowym, można uzyskać, zapewniając optymalne warunki do suszenia. Na źle przechowywanej wełnie może pojawić się pleśń. Taka wełna nie nadaje się do odsprzedaży.

Akcesoria do pielęgnacji owiec i pozostały asortyment sklepu Rolnet

Zamawiając w naszym sklepie produkty do pielęgnacji owiec, warto zapoznać się także z pozostałym asortymentem dla hodowców. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy między innymi butelki do karmienia owiec, poidła, karmidła, noże do maszynek do strzyżenia, kolczykownice, siano granulowane i wysłodki buraczane niemelasowane, obroże, spraye do znakowania, separatory do mleka, kleszcze do korekcji racic i wiele innych przydatnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi artykułami oraz do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z naszą ofertą. Subskrybenci otrzymują jako pierwsi informację o nowościach i ofercie wyprzedażowej. Nasza oferta obejmuje także inne hodowle, w tym hodowlę bydła, drobiu, królików, koni i gołębi.

Dlatego warto zamawiać produkty do pielęgnacji owiec w sklepie Rolnet?

Sklep internetowy Rolnet to miejsce, w którym stawiamy na najwyższą jakość produktów. Oferowane artykuły są najwyższej jakości, bazują na solidnych surowcach i są stworzone w oparciu o ogromną wiedzę i doświadczenie. To wszystko sprawia, że nasz sklep jest najczęściej wybierany przez profesjonalnych hodowców. Bogaty asortyment to jednak niejedyna zaleta. Na każdym etapie zamówienia służymy fachową radą i pomocą. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo zarówno w zakresie wyboru produktów do pielęgnacji owiec, jak i pozostałego asortymentu naszego sklepu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.