• Noże do maszynki do strzyżenia owiec

image

  • Parametry

Podcinać runo należy regularnie, dzięki temu owca będzie produkować lepszą wełnę. Wełna jest niezwykle cenionym materiałem, który szeroko wykorzystuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży, pościeli, a także pasów terapeutycznych. Już niebawem będzie odbywać się strzyżenie owiec? Warto zatem zaopatrzyć się w wysokiej jakości noże do maszynki do strzyżenia owiec. W razie pytań służymy fachową pomocą. Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami oferowanymi w ramachpielęgnacji owiec.

Podstawowe zasady strzyżenia owiec

Każdy hodowca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby uzyskać wysokiej klasy runo, należy dbać o zwierzęta, ich dobrostan i zbilansowaną dietę. Ważnym elementem jest także systematyczne strzyżenie, najlepiej wykonane przez doświadczone osoby, które nie poranią zwierząt. Istotne jest także odpowiednie przygotowanie przed strzyżeniem. Warto sprawdzić wyposażenie i w razie potrzeby zamówić ostrza do maszynki do strzyżenia owiec.

Części do maszynki do strzyżenia owiec od Rolnet

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo noże do maszynki do strzyżenia owiec naszej własnej produkcji. To produkty stworzone w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Ostrza do maszynki do strzyżenia owiec wykonane są ze stali, dzięki czemu wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Są także bardzo ostre, dzięki czemu strzyżenie przebiega sprawnie i bezproblemowo. W naszym sklepie przygotowaliśmy kilka kompletów noży do maszynki do strzyżenia owiec o zróżnicowanej wysokości i szerokości cięcia oraz ilości palców. W ramach asortymentu przeznaczonego dostrzyżenia owiec oferujemy także olej do smarowania ostrzy maszynek, nożyce do strzyżenia wełny oraz maszynki do strzyżenia bydła.

Profesjonalna pielęgnacja owiec i rentowna hodowla

Na rentowność hodowli wpływ ma przede wszystkim dobrostan zwierząt. Każdy hodowca, który chce uniknąć strat, wie, jak ważne jest zapewnienie zwierzętom odpowiednich warunków. Niezwykle ważne jest odpowiednie pojenie i żywienie zwierząt, a także dbałość o ich zdrowie. W sklepie internetowym Rolnet przygotowaliśmy dla Państwa bogaty asortyment produktów, sprzętu i akcesoriów, które pozytywnie wpłyną na dochodowość gospodarstwa. Oferujemy części i akcesoria do maszynki do strzyżenia owiec, a także butelki do pojenia owiec i kóz, bandaże elastyczne kohezyjne, koryta z zawiesiem dla cieląt i owiec, probiotyki, noże do korekcji racic, obroże, środki do pielęgnacji racic, tarniki do kopyt, płaszczyki dla jagniąt, spraye do znakowania owiec, kolczykownice oraz mobilne dojarki.

Rolnet – wygodne zakupy bez wychodzenia z domu

W Rolnet doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele energii i czasu pochłaniają prace w gospodarstwie. Z tego też względu w naszym sklepie mogą Państwo dokonać zakupów online, bez wychodzenia z domu. To ogromna oszczędność czasu. Zamówienie można złożyć o dowolnej porze, w komfortowych dla siebie warunkach. Wystarczy lista potrzebnych rzeczy i po kilku minutach zamówienie będzie przekazane do realizacji. Zamówiony towar możemy wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej lub pozostawić do odbioru osobistego. Na każdym etapie zamówienia służymy także fachową radą. Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy biura. Mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem telefonicznie lub mailowo. Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań.