• Płyny do chłodnic

image

  • Parametry

W każdym nowoczesnym gospodarstwie rolnym wykorzystywane są zaawansowane technologicznie maszyny. Dzięki nim codzienna praca w gospodarstwie jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. W sklepie internetowym Rolnet przygotowaliśmy bogaty asortyment płynów eksploatacyjnych do maszyn, w tym płyny do chłodnic. Zachęcamy do zapoznania się z produktami wyróżniającymi się doskonałymi parametrami użytkowymi. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Uniwersalne płyny do chłodnicy

W sklepie internetowym Rolnet stawiamy na uniwersalność i wygodę. Z tego też względu na naszej stronie znajdziesz bogaty wybór profesjonalnych płynów do chłodnic. Są to produkty przeznaczone do różnego rodzaju pojazdów, co oznacza, że płyn do chłodnicy możesz użyć także w samochodzie osobowym. Mogą być mieszany z płynami do chłodnic niezależnie od koloru. Głównym zadaniem płynu do chłodnic jest ochrona silnika przed przegrzaniem oraz zamarznięciem, a także ochrona przed osadzaniem się kamienia i powstawaniem korozji w przewodach chłodniczych. Jeśli chcą Państwo kupić płyn do chłodnic, cena w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna.

Jak stosować płyny do chłodnicy?

Uniwersalne płyny do chłodnic dostępne w naszym sklepie to produkty, które są łatwe w użytkowaniu. Na opakowaniu każdego płynu do chłodnicy znajduje się szczegółowa instrukcja stosowania preparatu. Zaleca się usunięcie starego płynu przed zastosowaniem nowego oraz dokładne wypłukanie układu chłodzenia czystą wodą. Następnie należy uzupełnić płyn do chłodnic do wysokości zalecanej przez producenta pojazdu. Należy pamiętać o tym, aby wymiany płynu dokonywać na “zimnym silniku”.

Płyny eksploatacyjne dostępne w sklepie Rolnet

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, przygotowaliśmy bogaty asortyment płynów eksploatacyjnych przeznaczonych do maszyn. Oprócz płynów do chłodnic oferujemy także płyny do spryskiwaczy oraz oleje do pomp. Są to płyny, które należy wymieniać okresowo. Dzięki nim pojazdy są sprawne i niezawodne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo gotowe płyny do spryskiwaczy, jak i koncentraty. Duża pojemność płynów sprawia, że wystarczają na bardzo długo. Na szczególną uwagę zasługują także oleje do pomp próżniowych, które gwarantują ich bezawaryjną pracę. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem płynów eksploatacyjnych. Olej, płyn do spryskiwaczy i płyn do chłodnic dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Części do maszyn i akcesoria

Amtra, Caramba, Rolnet, Farba, Gopart, Hortmasz i Kramp to tylko część marek, jakich asortyment przygotowaliśmy w ramach części do maszyn i akcesoriów. Ten dział jest bardzo obszerny, a ilość produktów doceniana przez najbardziej wymagających klientów. Jakie produkty przygotowaliśmy w ramach tej kategorii? Smar silikonowy antyadhezyjny, areometr do akumulatorów, środek do ochrony podwozi, odmrażacz do szyb, koła gumowe do glebogryzarki, akumulator, odmrażacz do zamków, pistolet do pompowania kół, prostownik – to przykładowe produkty, które można u nas zamówić. Oferujemy również inne produkty do domu, ogrodu i gospodarstwa. Na każdym etapie zamówienia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w znalezieniu odpowiedniego produktu. Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera.