• Wysłodki buraczane

image

  • Parametry

Dbanie o prawidłową dietę swoich zwierząt to jedno z podstawowych zadań hodowców. Szczególnie zimą należy stosować dietę uzupełniającą, która pozwoli zrekompensować brak dostępu do pastwisk. Jednym z tego rodzaju suplementów są wysłodki buraczane niemelasowane, które stanowią idealne uzupełnienie paszy dla zwierząt hodowlanych. Wysłodki buraczane,jak podawać oraz jakie zapewniają korzyści? Już odpowiadamy!

Wysłodki buraczane suche, ich zastosowanie oraz właściwości

Wysłodki buraczane niemelasowane, to idealny element codziennej diety dla wszystkich zwierząt hodowlanych. Wysłodki buraczane suche, to materiał paszowy, który otrzymuje się w trakcie produkcji cukru z buraków cukrowych. Wysłodki buraczane są produktem pochodzenia roślinnego, dzięki czemu polecane są dla wielu zwierząt, w tym koni, owiec, kóz, czy bydła. Wysłodki buraczane dla koni potrafią zniwelować problemy związane z zaburzeniami trawienia lub alergiami pokarmowymi. Szczególnie polecana jest dla koni intensywnie pracujących. Wysłodki buraczane, opinie ekspertów i lekarzy weterynarii mówią o tym, że pasza ta potrafi idealnie uzupełnić końską dietę składającą się z niskiej jakości siana, szczególnie wtedy, gdy niedostępne są dla koni pastwiska. Wysłodki buraczane dla krów mlecznych stanowią również świetne uzupełnienie diety. Wysłodki buraczane dla krów mlecznych pozwalają na wytwarzanie wyższej jakości mleka oraz uzupełnienie teoretycznych niedoborów związków odżywczych.

Wysłodki buraczane,jak podawać oraz jaki jest ich skład?

Wysłodki buraczane, opinie ekspertów i producentów mówią, że powinno podawać się zmoczone, w zależności od potrzeb należy moczyć je od kilku do kilkunastu godzin przed wymieszaniem z paszą. Odpowiednia ich ilość w diecie, to od około 1 do 3 kilogramów dziennie, w zależności od gatunku i wielkości zwierzęcia. Ten dodatek jest bogaty w wartości odżywcze oraz specjalne włókno, które wspiera pracę układu trawiennego zwierząt oraz zapobiega odwodnieniu.

Wysłodki buraczane, sklep Rolnet proponuje je w różnych wielkościach opakowań, dzięki czemu każdy może kupić to, które najlepiej wpasuje się w jego potrzeby. Ich skład obejmuje surowe białko i włókno oraz cukier całkowity, co świadczy o naturalności tego produktu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.