• Stanowiska dla bydła

image

  • Parametry

Przegrody dla bydła – zapewnij zwierzętom komfort i przestrzeń

Hodowla zwierząt wymaga odpowiednio przygotowanych stanowisk. Dostosowanie do potrzeb bydła budynków hodowlanych ma kluczowe znaczenie, zaś wyposażenie stanowisk dla bydła ma wpływ nie tylko na zwiększenie produkcji, ale przede wszystkim komfort i dobrostan zwierząt. 

Wysokiej jakości stanowiska dla bydła i wyposażenie budynków inwentarskich

Przegrody dla bydła znajdujące się w naszej ofercie to nowoczesne rozwiązania umożliwiające wygodne zagospodarowanie przestrzeni w oborach. Odpowiednio wykonane stanowiska dla bydła zapewniają większą wydajność oraz jednocześnie gwarantują zwierzętom wygodny dostęp do paszy. Przygotowaliśmy nasz asortyment w ten sposób, by znalazły się w nim stanowiska dla krów w oborze uwięziowej oraz wolnostanowiskowej. Dzięki temu masz możliwość zadbania o dopasowane do potrzeb gospodarstwa odpowiedniego wygrodzenia dla bydła. 

Profesjonalne elementy wyposażenia stanowisk dla krów

W ofercie sklepu Rolnet.pl znajdują się nie tylko przegrody dla bydła, ale również szereg dodatkowych elementów, bez których niemożliwe byłoby odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Przegrody dla krów wymagają także dodatkowych akcesoriów; by zapewnić zwierzętom wygodę i bezpieczeństwo, stanowiska dla krów powinny zawierać specjalne obejmy, uchwyty i ogniwa. Przegrody dla krów należy wyposażyć również w odpowiednio zaprojektowane koryta, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zadbaj o to, by wygrodzenia dla bydła wyposażone były w elementy gwarantujące zwierzętom bezpieczeństwo i postaw na produkty dostępne w naszej ofercie.