• Impregnaty i farby

image

  • Parametry

Drewno jest jednym z najpopularniejszych surowców wykorzystywanych do wykonywania zabudów zagrodowych, domowych i ogrodowych. Niestety, jego wygląd i właściwości fizyczne są narażone na negatywny wpływ różnego rodzaju czynników zewnętrznych, dlatego musi zawsze być odpowiednio zabezpieczone.

Impregnaty – niezbędne zabezpieczenie drewna

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakościimpregnaty w opakowaniach o różnych pojemnościach. Oferujemy pokost lniany, który jest naturalnym środkiem przeznaczonym do gruntowania drewna. Produkt ten powstaje na bazie zagęszczonego oleju lnianego. Jego cechy charakterystyczne do wysoka zdolność penetracji i odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Środek ten sprawdza się do gruntowania nie tylko drewna, lecz także materiałów drewnopochodnych i tynków, które w przyszłości zostaną pokryte farbami ftalowymi i alkidowymi.

Farby – wydobycie estetyki drewna

W naszej ofercie znajdują się również impregnaty z woskiem pszczelim, które nie tylko świetnie penetrują drewno, lecz także nadają im kolor. Preparaty te odporne są na warunki atmosferyczne, a także działanie promieni słonecznych. Pozostawiona powłoka jest natomiast odporna na grzyby pleśniowe. Impregnaty ifarby dostępne w naszym asortymencie występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wysokiej jakości farby i impregnaty – sklep Rolnet to pewność najlepszych zakupów

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze i ekologiczne produkty do zabezpieczania i malowania drewna, takie jak impregnaty i farby. Sklep Rolnet to gwarancja najlepszego wyboru i jakości na lata. Polecamy również rękawice nitrylowe, dzięki którym malowanie odbędzie się w bezpiecznych dla dłoni warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem!