• Farby

image

  • Parametry

Na estetykę i trwałość elementów wyposażenia gospodarstwa niejednokrotnie wpływ ma ich odpowiednie zabezpieczenie. Farby na rdzę, farby elewacyjne, do drewna i metalu to produkty, które pozwalają zadbać jednocześnie o estetyczny wygląd gospodarstwa, jak i jego funkcjonalność. Dla wszystkich osób poszukujących produktów do konserwacji użytkowanych powierzchni przygotowaliśmy bogaty asortyment farb pochodzących od najlepszych producentów cieszących się uznaniem. Zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu skompletowanego w sklepie Rolnet. Wysoka jakość i atrakcyjna cena gwarantowane!

Farby na ścianę

W ramach farb na ścianę w naszym sklepie internetowym Rolnet przygotowaliśmy zarówno farby elewacyjne, jak i farby do ścian wewnętrznych. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu każdy klient może być spokojny o jakość farby bez względu na to, na jaką markę się zdecyduje. Farby zewnętrzne elewacyjne są środkiem zabezpieczającym, dekoracyjnym i utrwalającym. To warstwa wykończeniowa o wielu właściwościach. Ma za zadanie przede wszystkim chronić budynek przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Farby elewacyjne dostępne są w pełnej palecie barw. Podobnie jest z farbami do wewnątrz. Farby na ścianę to przede wszystkim farby akrylowe i lateksowe. Farby akrylowe są odporne na zanieczyszczenia, wodorozcieńczalne i odporne na grzyby i pleśń.

Farby do metalu – skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne

Farby do metalu dostępne w sklepie Rolnet przeznaczone są do malowania i zabezpieczania różnego rodzaju metalowych powierzchni np. poręczy i płotów. Ich ogromną zaletą jest nie tylko poprawa wizualna malowanej powierzchni, ale również jej zastosowanie antykorozyjne. Malując taką farbą metalowe elementy, można powstrzymać wystąpienie korozji, a co za tym idzie, wydłużyć możliwość użytkowania przedmiotu. Warto pamiętać o tym, że metalowe bramy, płoty czy elementy dziecięcego placu zabaw są w szczególności narażone na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Opady deszczu, śniegu oraz promieniowanie UV – to przed nimi chroni metalowe powierzchnie farba na rdzę.

Farba do drewna – efekt dekoracyjny i zabezpieczenie malowanej powierzchni

Drewniane domki, płoty, czy zadaszenia w strefie relaksacyjnej ogrodu powinny być regularnie zabezpieczane. Drewno jest w szczególności narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Okresowa impregnacja drewna jest konieczna, jeśli celem jest jego długotrwałe użytkowanie. Kluczowy jest wybór farby do drewna, lakierobejcy, oleju i innych środków do zabezpieczania powierzchni drewnianych. Warto jednak pamiętać także o odpowiednim przygotowaniu malowanej powierzchni między innymi poprzez usunięcie starych powłok malarskich czy uzupełnienie niewielkich ubytków w drewnie przy pomocy pasty akrylowej.

Impregnaty i farby ze sklepu Rolnet

Wybór odpowiedniego środka do zabezpieczenia powierzchni może nie być łatwym zadaniem. My jednak postanowiliśmy ułatwić wybór, zaopatrując nasz sklep internetowy Rolnet w najwyższej jakości produkty. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy impregnaty i farby pochodzące od najlepszych marek. Impregnaty to produkty ekologiczne wyróżniające się doskonałym kryciem. Dzięki temu oszczędzają czas niezbędny do przeprowadzenia prac oraz zapewniają długą żywotność powierzchni. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy fachowe doradztwo. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiednich produktów do domu i ogrodu.