• Pojenie owiec

image

  • Parametry

Chcąc zapewnić zwierzętom optymalne warunki bytowe, istotna jest inwestycja w systemy pojenia owiec. Stały dostęp do świeżej wody odgrywa kluczową rolę w żywieniu owiec oraz pozostałych zwierząt hodowlanych. W ofercie naszego sklepu Rolnet znajdą Państwo bogaty asortyment najwyższej jakości poideł dla owiec. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, a także skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura. Z chęcią pomożemy w doborze najlepszego poidła dla owiec. Zapraszamy!

Pojenie owiec – dlaczego jest tak istotne?

Pojenie owiec jest niezwykle istotne. Warto bliżej się temu przyjrzeć i wybrać najlepsze systemy pojenia owiec. Sklep Rolnet to miejsce, w którym znajdą Państwo bogaty asortyment poideł. Dobrym wyborem są poidła zbiornikowe, które zapewniają zwierzętom stały i swobodny dostęp do czystej wody.

Przygotowaliśmy także dla Państwa butelki do pojenia owiec o pojemności 300 ml, 600 ml i 1000 ml. Butelka do pojenia owiec i kóz ze smoczkiem z zaworem jest idealna do podawania mleka lub lekarstw. To, na co należy zwrócić uwagę, to innowacyjny otwór odpowietrzający, który zapewnia dostateczną ilość powietrza podczas picia. Nie ma na nią wpływu szybkość picia przez zwierzę. W butelce nie powstaje próżnia, a butelka nie ma tendencji do zapadania się. Butelki dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu wyróżniają się trwałością.

Poidła dla owiec – sklep Rolnet

W sklepie internetowym Rolnet dbamy o jakość naszych produktów oraz atrakcyjną cenę. Systemy pojenia owiec nie muszą być kosztowne. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań, które pozwolą zadbać o odpowiednie nawodnienie i odżywienie owiec. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są rekomendowane przez hodowców owiec. Należy pamiętać o tym, że hodowla owiec nie jest prosta. Wymaga nie tylko odpowiednio dużej przestrzeni do ich wypasania, ale również dobrego sprzętu, akcesoriów i preparatów do pielęgnacji. Istotną kwestią jest także profilaktyka w zakresie jednostek chorobowych. Kulawizna to choroba, która dotyka wiele zwierząt. Na naszej stronie znajdą Państwo preparaty i narzędzia pozwalające poradzić sobie z chorobą racic. Warto jednak pamiętać, że dbając o dobrostan owiec, można zminimalizować ryzyko powstania zanokcicy i tym samym zadbać o dochodowość gospodarstwa.

Hodowla owiec ze sklepem Rolnet

Pojenie owiec to tylko jeden z wielu aspektów hodowli owiec, jakie zostały uwzględnione przez nasz sklep. W ramach naszego asortymentu znajdą Państwo mnóstwo produktów, dzięki którym hodowla będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Zyskają Państwo smaczne mleko i produkty mleczne oraz świetnej jakości wełnę. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy między innymi koncentraty do kąpieli racic, bandaże kohezyjne elastyczne, kolczykownice, obroże dla owiec i cieląt, spraye do znakowania, probiotyki, noże do korekcji racic, tarniki do kopyt, separatory do mleka, koryta do pasz treściwych i objętościowych i wiele innych produktów, które z pewnością będą przydatne.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta na każdym etapie zamówienia. Z chęcią podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i długoletnim doświadczeniem. Odpowiemy także na nurtujące pytania. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy biura. Pomożemy w doborze optymalnego systemu pojenia owiec, a także innych produktów z naszego sklepu przeznaczonych do gospodarstwa, domu i ogrodu.