• Parametry

Pompy dozujące leki – ułatwienie w prowadzeniu hodowli

Profesjonalne pompy dozujące do podawania leków oraz witamin wykorzystywane są przy pojeniu drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Sprawdzone dozowniki umożliwiają precyzyjne dawkowanie cieczy i wykluczają ewentualne występowanie niedoboru oraz ograniczają możliwość przedawkowania.

Dozowniki do leków – niezawodne i precyzyjne

Skuteczne dozowniki do leków powinny zapewniać dawkę dostosowaną proporcjonalnie do ilości przepływającej wody: niezależnie od ciśnienia oraz natężenia jej przepływu. Tylko wtedy zyskujesz gwarancję, że dozowniki leków będą pełniły swoją funkcję niezależnie od okoliczności. Wybierając pompy dozujące do gospodarstwa zwróć uwagę również na jakość wykonania; dozowniki do leków powinny być skonstruowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na działanie wszystkich używanych preparatów.

Profesjonalne dozowniki do leków i witamin – warto mieć je w gospodarstwie

Dostępne w naszej ofercie dozowniki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają niezawodność podczas codziennej eksploatacji. Dozowniki leków gwarantują bezproblemowe podawanie preparatów bez ryzyka błędów w trakcie ręcznego dozowania. Stosując profesjonalne dozowniki leków dostępne w naszym asortymencie masz pewność, że leki i witaminy nie zostaną nadmiernie rozcieńczone, co z kolei mogłoby wpłynąć na zmniejszenie ich skuteczności. Pod wpływem ciśnienia wody dawka preparatu jest mieszana w urządzeniu, a następnie przygotowany roztwór podawany jest do poideł dla zwierząt. Nasze pompy dozujące mają także wysoki wskaźnik powtarzalności, dzięki czemu zachowują dokładność dozowania przez cały okres użytkowania.

W ofercie Rolnet.pl znajdziesz m.in. dozownik do leków Dosatron D25RE2VF oraz pompę dozującą MixRite 0,3-2% z obejściem zewnętrznym.