• Parametry

Hodowla bydła mięsnego to branża mająca bardzo duży potencjał, jednakże wymaga od hodowcy nakładu pracy i śledzenia najnowszych trendów pozwalających unowocześnić gospodarstwo i zwiększyć zyski z produkcji. W sklepie internetowym Rolnet wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów, dostarczając rozwiązania optymalizujące chów bydła mlecznego i opasowego. Dzięki nam hodowla bydła w Polsce jest bardziej opłacalne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Do kogo skierowana jest oferta sklepu Rolnet?

Hodowanie bydła mięsnego i mlecznego nie jest aż tak skomplikowana jak mogłoby się wydawać. Kluczowa jest optymalizacja procesu, zapewnienie zwierzętom odpowiednich warunków do życia i wyposażenie hodowli w niezbędne artykuły. W sklepie internetowym Rolnet zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, kompletując asortyment przeznaczony dla osób, które pragną unowocześnić wyposażenie obory. To oferta skierowana do hodowców, którzy chcą podnieść dobrostan zwierząt i zadbać o ich pielęgnację, a tym samym wpłynąć na wyniki produkcyjne osiągane przez całe stado, niezależnie od tego, czy hodowane jest bydło opasowe, mleczne, czy mięsne.

Hodowanie bydła - sklep zootechniczny Rolnet

Rolnet to sklep hodowlany, w którym przygotowaliśmy artykuły do hodowli bydła. Zapewniamy bogaty asortyment oraz konkurencyjne ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi urządzenia do pojenia, akcesoria gwarantujące kontrolę i poskramianie bydła, produkty umożliwiające identyfikację i znakowanie bydła, akcesoria do pielęgnacji bydła np. korekcji racic, artykuły weterynaryjne do leczenia chorób bydła, urządzenia wspomagające poród krowy oraz produkty do odchowu cieląt, artykuły do higieny doju, elementy wyposażenia budynków gospodarczych, produkty i urządzenia umożliwiające żywienie bydła oraz wiele innych przedmiotów i akcesoriów, bez których hodowla bydła mięsnego byłaby trudna.

Hodowla bydła - artykuły do pojenia i żywienia bydła

Hodowla bydła mlecznego i opasowego, czy to w Polsce, czy w jakimkolwiek innym kraju nie mogłaby się odbyć bez odpowiedniego żywienia i pojenia zwierząt. Wychodząc naprzeciw wymaganiom współpracujących z nami hodowców, przygotowaliśmy bogaty asortyment, dzięki któremu chów i hodowla bydła opasowego i mlecznego będzie łatwiejszy. Stawiamy wyłącznie na renomowane marki o ugruntowanej pozycji na rynku. To one dostarczają nam poidła miskowe niezamarzające dla bydła, poidła smoczkowe, wannowe oraz liczne akcesoria montażowe. Oferujemy także szeroki asortyment karmideł i koryt dla bydła wykonane z mocnego, niełamliwego materiału, wiadra do karmienia, wózki paszowe, systemy zadawania pasz, szufle paszowe, zakiszacze do kiszonek oraz dodatki żywieniowe, takie jak lizawki mineralne, probiotyki, czy dodatki energetyczno-witaminowe dla bydła.

Sklep zootechniczny Rolnet i produkty do poskramiania i kontroli bydła

Zdyscyplinowanie bydła jest niezwykle ważne niezależnie od tego, czy hodowla bydła opasowego i mlecznego jest niewielka, czy prowadzona na szeroką skalę. Kluczem jest zaopatrzenie się w profesjonalny sprzęt i akcesoria, które sprawią, że poskramianie i kontrola bydła będzie łatwa. Każdy hodowca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że poskramiacze i poganiacze w nowoczesnym gospodarstwie rolnym pełnią bardzo istotną funkcję, gdyż pomagają w zapanowaniu nad stadem krów. Dyscyplina jest istotna nie tylko podczas wprowadzania zwierząt do zagrody, ale również w transporcie. W naszym sklepie pozostawiamy do dyspozycji klientów artykuły renomowanych marek, takich jak Corton, Rolnet, Kerbl, Farma oraz Kramp. Na naszej stronie znajdą Państwo między innymi poganiacze akumulatorowe z ładowarką w zestawie, koło zapobiegające samozdajaniu, poganiacze kieszonkowe, laski poskromu uniemożliwiające kopanie, pasy uwięziowe i wiele więcej.

Znakowanie i identyfikacja bydła

Każdy hodowca jest zobligowany do dokonania znakowania bydła w swoim stadzie. Znakowanie polega na założeniu na obie małżowiny uszne zwierzęcia kolczyków z numerami identyfikacyjnymi. Umożliwiają one zweryfikowanie konkretnego osobnika oraz jego siedziby stada. W oborach wolnostanowiskowych stosowane są także obroże identyfikacyjne, do których mocowane są cyferki. W ten sposób można wprowadzić numerację wewnętrzną w stadzie. Hodowca, który poszukuje rozwiązania krótkotrwałego, powinien zwrócić szczególną uwagę na kredki do znakowania np. marki Raidex. Są to produkty odporne na ciepło i zimno, bazujące na specjalnych woskach, oleju parafinowym i wysokiej jakości barwnikach. Kolory są intensywne, dzięki czemu dobrze widoczne. Oferujemy także opaski identyfikacyjne przydatne w przypadku chowu bydła opasowego, mlecznego i mięsnego.

Pozostałe artykuły do hodowli bydła

Hodowanie bydła opasowego i mlecznego jest tym prostsze, im więcej produktów usprawniających pracę wprowadzonych jest w gospodarstwie. W naszym sklepie hodowlanym Rolnet znajdą Państwo artykuły do hodowli bydła najwyższej klasy. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji bydła oraz te przeznaczone do poprawy zdrowia zwierząt. Bardzo ważna jest prewencja i szybkie reagowanie na pojawiające się sygnały mówiące o złym samopoczuciu i chorobach zwierząt. Z tego też względu przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów do zastosowania podczas biegunki u bydła, chorób płuc oraz chorób racic. Zachęcamy także do sprawdzenia asortymentu niezbędnego podczas porodu i odchowu cieląt, a także skompletowanych przez nas czochradeł dla bydła, dojarek oraz produktów wspierających chów i hodowlę bydła. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Mogą Państwo także pozostawić numer telefonu, aby nasz doradca skontaktował się z Państwem. Zachęcamy do zakupu produktów z kategorii zootechniki wsklepie Rolnet.