• Obroże do identyfikacji bydła

image

  • Parametry

Sklep rolnet.pl posiada w swojej ofercie profesjonalneakcesoria i narzędzia do znakowania oraz identyfikacji wizualnej zwierząt wewnątrz gospodarstwa. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i obejmuje produkty umożliwiające szybkie oznaczenie zwierząt umożliwiające łatwe rozróżnienie poszczególnych osobników. Oferowane akcesoria doskonale sprawdzą się podczas codziennych prac inwentarskich, selekcji oraz do prowadzenia obserwacji weterynaryjnej zwierząt w trakcie procesu leczniczego lub poddanych zabiegom. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości kredki do znakowania bydła, kolczyki i kolczykownice, a także zapinane na rzep opaski oraz obroże do identyfikacji bydła.

Obroże z numeracją dla krów

Obroża identyfikacyjna dla bydła to niezbędny element wyposażenia dużej i małej hodowli. Umożliwia szybkie odróżnienie poszczególnych osobników, dzięki temu znacznie łatwiejsza jest precyzyjna obserwacja stanu zdrowia i zachowania zwierząt w stadzie. Obroże identyfikacyjne dla bydła to najprostszy i najbardziej skuteczny sposób znakowania zwierząt wewnątrz gospodarstwa. W naszej ofercie posiadamy bardzo trwałe i solidne obroże do znakowania bydła wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne paska z nylonu o szerokości 4 cm i długości od 120 do 130 centymetrów (w zależności od modelu). Oferowane obroże identyfikacyjne dla bydła wyposażone są w mocne metalowe zapięcie oraz otwory umożliwiające precyzyjną regulację obwodu paska.

Jakie sposoby znakowania bydła wyróżniamy?

Sklep rolnet.pl z akcesoriami dla gospodarstw hodowlanych oferuje profesjonalne i sprawdzone rozwiązania do identyfikacji i znakowania zwierząt gospodarczych. Posiadamy produkty od marek cenionych przez krajowych i zagranicznych hodowców. W naszej ofercie znajdą Państwo solidne obroże identyfikujące dla krów, na które zakłada się plastikowe płytki z numeracją. Płytki są w kolorze żółtym z trwale nadrukowanymi, czarnymi cyframi. Obroża identyfikacyjna dla bydła to bardzo popularna metoda znakowania zwierząt. Kolejnym sposobem jest znakowanie za pomocą kredek w formie wysuwanego sztyftu, które służą do oznaczania poszczególnych osobników za pomocą odpowiednich kolorów. Do znakowania wewnętrznego służą także kolorowe opaski z zapięciem na rzep, które zakłada się na pęcinie kończyny tylnej zwierzęcia.

Czy znakowanie bydła jest obowiązkowe?

W naszej ofercie posiadamy obroże identyfikujące dla bydła oraz inne akcesoria służące do znakowania wewnętrznego zwierząt w gospodarstwie. Oprócz tego oferujemy profesjonalny sprzęt do znakowania urzędowego, które jest prawnym obowiązkiem każdego hodowcy. U nas znajdą Państwo solidne i niezawodne aplikatory, czyli kolczykownice oraz kolczyki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Kolczykowanie bydła należy przeprowadzić w terminie 7 dni od dnia narodzin cielaka. W tym czasie należy również zgłosić nowo narodzone zwierzę do rejestru w biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Sklep rolnet.pl – produkty dla hodowców

Sklep internetowy rolnet.pl oferuje Państwu profesjonalne i niezawodne rozwiązania do gospodarstw hodowlanych. Posiadamy akcesoria do znakowania wewnętrznego zwierząt, w tym obroże z numeracją dla bydła, kredki identyfikujące oraz opaski do znakowania krów. W naszym asortymencie mamy wszystko dla hodowli bydła, trzody chlewnej oraz drobiu. Nie brakuje artykułów dla hodowców gołębi, stadnin koni, a także hodowli kóz, owiec i królików. Mamy także sprzęt i akcesoria dla gospodarstw rolnych i ogrodnictwa.