• Cyfry do obroży identyfikacyjnej dla bydła

image

  • Parametry

Sklep internetowy rolnet.pl oferuje wysokiej jakości akcesoria do identyfikacji wewnętrznej zwierząt w gospodarstwie hodowlanym. Dzięki naszym produktom mogą Państwo w bardzo łatwy i skuteczny sposób oznaczyć poszczególne osobniki w stadzie, co znacznie ułatwia prowadzenie obserwacji zwierzęcia. Oferowane obroże czy kredki umożliwiają bezproblemowe zidentyfikowanie danej sztuki w bardzo licznym stadzie. W naszej ofercie znajdują się również numerki do obroży identyfikacyjnej dla bydła. Tego typu akcesoria są niezbędne w oborach wolnostanowiskowych. Umożliwiają bezproblemowe odczytanie numeru z dużej odległości, co w przypadku małych nadruków umieszczonych na kolczykach do znakowania jest utrudnione.

Numery do obroży identyfikacyjnej dla bydła – solidne i trwałe

Znakowanie i identyfikacja bydła to kategoria, w której oferujemy sprawdzone sposoby oznaczania wizualnego zwierząt w gospodarstwie hodowlanym. Posiadamy także wysokiej jakości sprzęt do kolczykowania żywego inwentarza. Proponujemy Państwu wysokiej jakości numery do obroży identyfikacyjnej dla krów, które wykonane zostały z bardzo trwałego i odpornego na trudne warunki panujące w oborze tworzywa sztucznego. Niewątpliwą ich zaletą są doskonale widoczne cyfry w kolorze czarnym wykonane w technice nadruku. Żółte numerki do obroży identyfikacyjnej dla krów dostępne są w naszym sklepie z nadrukowanymi cyframi od 0 do 9. Płytki można bardzo łatwo założyć na obrożę, a ich specjalnie opracowana konstrukcja zapobiega przypadkowemu zsunięciu.

Cyfry do obroży identyfikacyjnej dla krów – zastosowanie

Cyfry do obroży identyfikacyjnej dla bydła, jak sama nazwa wskazuje, służą do znakowania wizualnego zwierząt wewnątrz gospodarstwa hodowlanego. W ten sposób oznacza się nie tylko krowy mleczne, ale także trzodę chlewną, owce czy kozy. Numery do obroży identyfikacyjnej dla bydła są doskonale widoczne dzięki żółtej płytce i dużym, czarnym cyfrom. Z oferowanych w naszym sklepie płytek można stworzyć dowolną cyfrę. Numerki do obroży identyfikacyjnej dla krów pozwalają na szybką i skuteczną identyfikację poszczególnych osobników w stadzie. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas prowadzenia nadzoru lekarskiego w trakcie procesu leczenia lub po przebytych zabiegach weterynaryjnych.

Wysokiej jakości akcesoria do znakowania i identyfikacji bydła

Cyfry do obroży identyfikacyjnej dla krów to bardzo skuteczna i popularna metoda znakowania bydła w hodowli. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu również inne sprawdzone i niedrogie sposoby identyfikacji wewnętrznej zwierząt. W naszym asortymencie posiadamy kredki w formie wysuwanego sztyftu umożliwiające oznaczenie zwierzęcia za pomocą określonego koloru, a także elastyczne opaski zapinane na rzep, które często stosuje się w przypadku zwierząt chorych oraz obroże do identyfikacji bydła o długości 120 i 130 cm wyposażone w bardzo mocną i niezawodną klamrę wykonaną z trwałego metalu. Polecamy Państwu numery do obroży identyfikacyjnej dla krów z wysokiej jakości nadrukami odpornymi na działanie wilgoci i promieniowania UV.

Sklep rolnet.pl – szeroki asortyment produktów dla hodowców

Sklep rolnet.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo profesjonalny i niezawodny sprzęt przeznaczony do hodowli bydła. Oferujemy nie tylko akcesoria do znakowania zwierząt, ale także produkty do poskramiania i kontroli bydła, dodatki żywieniowe, środki do pielęgnacji i profilaktyki zdrowia oraz niezbędne elementy wyposażenia budynków inwentarskich. Mamy także ofertę skierowaną do gospodarstw zajmujących się hodowlą trzody chlewnej, drobiu, owiec, gołębi oraz królików.