• Kredki do znakowania bydła

image

  • Parametry

Oferujemy Państwu szeroką ofertę sprawdzonych rozwiązań doznakowania i identyfikacji wizualnej zwierząt w hodowli bydła i nie tylko. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości produkty od znanych i cenionych marek. Posiadamy duży wybór artykułów i elementów niezbędnych w każdym gospodarstwie hodowlanym. W tej kategorii znajdą Państwo kredki do znakowania bydła, które znacznie ułatwią odróżnienie od siebie poszczególnych sztuk w hodowli. Doskonale sprawdzą się w przypadku krów mlecznych i byków, a także trzody chlewnej, kóz, owiec oraz zwierząt egzotycznych żyjących w ogrodach zoologicznych. Oferujemy bezpieczne kredki do znakowania bydła w wielu różnych kolorach. Wyróżniają się dużą skutecznością, trwałością i wysoką jakością wykonania.

Trwałe i bezpieczne kredki do znakowania krów

Kredki do znakowania krów to idealny sposób na szybkie i czasowe oznaczanie poszczególnych sztuk w stadzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy oznakować zwierzęta, które musimy bacznie obserwować przez określony czas. Nasz sklep oferuje Państwu najwyższej jakości kredki wykonane przez znanego producenta, niemiecką firmę KERBL. Kredki Raidex to najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie służące do krótkotrwałego znakowania bydła, trzody, drobiu, owiec, kóz i tuczników. Wykonane są z bezpiecznych dla zwierząt składników. Można je stosować także w przypadku cieląt. Środek koloryzujący zawiera oleje parafinowe, woski oraz bardzo trwałe barwniki, które utrzymują się na sierści do 14 dni. Trwałe i bezpieczne kredki do znakowania krów wyróżniają się wysoką odpornością na wilgoć, podwyższoną temperaturę i promieniowanie UV. Kredki są lekkie i poręczne. Wyposażone w specjalne pokrętło służące do wysuwania i chowania sztyftu koloryzującego.

Jakie zastosowanie mają kredki do znakowania krów?

Bezpieczne kredki do znakowania bydła to najlepszy sposób na oznaczenie zwierząt w małych i dużych gospodarstwach hodowlanych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Doskonale sprawdzą się podczas selekcji bydła, świń i owiec, a także przy innych pracach w budynkach inwentarskich. Niezastąpione podczas szczepień lub badań weterynaryjnych. Bardzo intensywne kolory ułatwiają prowadzenie bacznej obserwacji osobników w trakcie terapii leczniczych oraz rekonwalescencji po przebytych zabiegach. Idealnie sprawdzą się do krótkotrwałego zastosowania (4 tygodnie w przypadku bydła i owiec, 1 do 2 tygodni w przypadku świń). Nie stanowią zagrożenia dla zdrowia zwierząt.

Produkty do identyfikacji wizualnej zwierząt gospodarskich

Sklep rolnet.pl oferuje akcesoria niezbędne w każdym gospodarstwie hodowlanym. Posiadamy szeroki asortyment produktów służących do znakowania bydła, które znacznie ułatwią kontrolowanie poszczególnych osobników w stadzie. Oprócz wysokiej jakości kredek do znakowania krów możemy zaproponować również obroże wykonane z solidnych i delikatnych dla zwierząt materiałów, plastikowe płytki z nadrukowanymi cyframi, a także zapinane na rzep kolorowe opaski oraz profesjonalny sprzęt do kolczykowania bydła umożliwiający szybkie i bezbolesne założenie kolczyków na małżowiny uszne zwierząt gospodarskich.

W naszym sklepie znajdą Państwo również inne produkty niezbędne w gospodarstwie hodowlanym. Oferujemy akcesoria do poskramiania i kontroli zwierząt, środki do pielęgnacji i profilaktyki zdrowia oraz pełne wyposażenie budynków inwentarskich. Mamy także ofertę dla hodowców trzody, owiec, kóz i gołębi, produkty do ferm drobiu i stadnin koni, oraz artykuły dla rolników i plantatorów.