• Parametry

Żywienie owiec i ich pojenie to najważniejszy aspekt hodowli. Ma to istotny wpływ nie tylko na zdrowia zwierząt, ale również na dochodowość gospodarstwa rolnego. Niezależnie od tego, czy hodują Państwo owce ze względu na wysokiej jakości wełnę, czy smaczne mleko, kluczowe jest ich odpowiednie karmienie. W naszym sklepie internetowym Rolnet znajdą Państwo systemy karmienia owiec oraz pasze uzupełniające, które pozytywnie wpłyną na rozwój zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Gwarantujemy świetną jakość oraz fachowe doradztwo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura.

Podstawowe zasady żywienia owiec

Karmienie owiec jest kluczowe dla zachowania dobrostanu zwierząt i rentowności gospodarstwa. Systemy żywienia owiec oferowane przez nasz sklep idealnie wpisują się w założenia żywieniowe. Żywienie owiec ma bezpośrednie przełożenie na jakość wytwarzanych w hodowli produktów. Istotne jest zarówno karmienie owiec po wykocie, kamienie owiec dorosłych, jak i dokarmianie jagniąt. Oczywiście owce nie mają zbyt dużych wymagań paszowych, szczególnie w ciepłych miesiącach, gdy często i regularnie są wypasane na pastwiskach. Zimą stosuje się jakościowe pasze. Warto zwrócić na nie szczególną uwagę w przypadku maciorek karmiących. Tu z uwagi na wspieranie laktacji ważne jest przemyślane żywienie. Nie można zapomnieć o witaminach i minerałach. Jeśli chodzi o żywienie jagniąt, zapraszamy do zapoznania się z ofertą butelek do karmienia owiec.

Systemy karmienia owiec – sklep Rolnet

W sklepie internetowym Rolnet przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów związanych z karmieniem owiec. Są to wspomniane butelki ze smoczkami o różnej pojemności (300 ml, 500 ml i 1000 ml), same wymienne smoczki do karmienia jagniąt, a także koryta z zawiesiem dla cieląt i owiec. Na uwagę zasługuje także siano granulowane, które jest w 100% naturalnym sianem łąkowym bez zbędnych dodatków, zawierającym aż 40 różnych ziół i traw. Zarówno przez profesjonalnych, jak i amatorskich hodowców jest ono uważane za najbardziej uniwersalną paszę zwierzęcą. Co ważne, jest to naturalne źródło minerałów i witamin. Zachęcamy także do zaopatrzenia się w wysłodki buraczane niemelasowane dostępne na naszej stronie. Owce w pełni zadowoli takie żywienie.

Sklep Rolnet — systemy żywienia owiec i pozostałe produkty niezastąpione w hodowli

W sklepie Rolnet doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prawidłowe karmienie owiec ma niebagatelny wpływ na jakość produktów hodowlanych. Nie jest to jednak jedyny aspekt związany zhodowlą owiec. Przykładamy dużą uwagę nie tylko do żywności i artykułów ułatwiających karmienie, ale również do pielęgnacji owiec, zdrowia oraz znakowania i identyfikacji. Postawiliśmy na najlepsze marki, dzięki czemu niezależnie od produktu, jaki zamówią Państwo w naszym sklepie, będzie on wyróżniał się trwałością, skutecznością i atrakcyjną ceną. Farma, Kerbi, Vittra, Milky, Greenland i Allflex to producenci, którzy naszym zdaniem zasługują na uwagę. Przygotowaliśmy także produkty marki własnej. Bandaże elastyczne, kleszcze do korekcji racic, probiotyki, separatory do mleka, noże do maszynek do strzyżenia owiec i poidła, w pełni odpowiadamy.

Systemy żywienia owiec oferowane przez nasz sklep mogą Państwo zamówić bez wychodzenia z domu, w dowolnym dla siebie miejscu i czasie. Przyjazna strona internetowa i prosty system zakupowy sprawia, że hodowla zwierząt jest nieco łatwiejsza. Na każdym etapie zamówienia mogą Państwo skorzystać także z naszej wiedzy i doświadczenia. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Warto także zapisać się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z nowościami i wyprzedażami.