• Wysłodki buraczane niemelasowane dla koni, POLSKIE 25 kg

Symbol: 5097184153

Wysłodki niemelasowane w postaci pelletu to doskonała uzupełniająca pasza dla koni!

Waga opakowania [kg] 25
43.90
op. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Wysłodki buraczane POLSKIE  w postaci pelletu 25 kg – zadbaj o dietę swoich zwierząt

Dbałość o codzienną dietę zwierząt hodowlanych to podstawowy obowiązek gospodarzy. W okresie zimowym, a także w czasie braku dostępu do pastwisk konieczne jest stosowanie uzupełniającej paszy dla koni. Propozycją polecaną przez hodowców są szczególnie wysłodki buraczane.

Wysłodki niemelasowane to doskonała uzupełniająca pasza dla koni

Wysłodki to materiał paszowy pochodzenia roślinnego; są one otrzymywane podczas produkcji cukru z buraków cukrowych i stanowią podstawę do tworzenia mieszanek paszowych dla koni, bydła, owiec, kóz i innych zwierząt. Wysłodki niemelasowane polecane są przez lekarzy weterynarii oraz specjalistów szczególnie jako produkt dla koni intensywnie pracujących lub wymagających specjalnego żywienia z powodu zaburzeń trawienia lub alergii. Jeśli pasza dla koni złożona jest z siana o niskiej jakości, wysłodki będą doskonałym uzupełnieniem końskiej diety, szczególnie w okresie braku dostępu do pastwisk.

Niemelasowane wysłodki buraczane – zdrowe uzupełnienie diety

Odpowiednio dobrane proporcje pozwalają na stworzenie zbilansowanej diety dla koni, bydła oraz innych zwierząt. Wysłodki buraczane należy przed wymieszaniem z paszą moczyć od kilku do kilkunastu godzin. Nie należy podawać ich na sucho. Wysłodki niemelasowane są bogate we włókno, dzięki czemu wspierają pracę układu trawiennego koni oraz zapobiegają odwodnieniu. Składają się z białka surowego, włókna surowego oraz cukru. Przed podaniem należy zapoznać się z zasadami dotyczącymi dawkowania dla poszczególnych gatunków zwierząt.

Charakterystyka ogólna:

 • białko surowe 8%-9%,
 • włókno surowe 15%-16%,
 • cukier całkowity w przeliczeniu na sacharozę do 9%.

Stosowanie: 1-3 kg dziennie, podawać po uprzednim namoczeniu (moczyć ok. 12h).

Termin ważności: 12 miesięcy ( na etykiecie)

 • Pachnące alpaki zadowolone. Polecam
  Mii (2022-10-11)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Produkt zgodny z opisem, cena jak najbardziej w porządku, sprawna dostawa paszy. Na tym w zasadzie można skończyć, bo co tu więcej pisać. Konie nie narzekają, ja też nie będę :)
  Koniara (2022-03-07)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Kupiłam, sprawdziłam i jestem zadowolona. Nie mam zastrzeżeń do jakości, wysłodki buraczane dostarczone zgodnie z podanym terminem. Jak się skończą, zamówię chętnie jeszcze raz.
  Marzena H. (2022-03-03)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Do zakupu przekonały mnie dobre opinie znajomych. Do zachwalania zawsze podchodzę ostrożnie, ale tym razem warto było. Wszystko zgodne z opisem. Nie mam zastrzeżeń do struktury i jakości. Jestem zadowolony i szczerze polecam.
  Patryk D. (2022-02-22)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Opinie produktowe Zaufane.pl
 
Rolnet Michał Kowalczyk Reviews with ekomi-pl.com