• Parametry

Do odpowiedniego zabezpieczenia zbiorów przed działaniem wody i wiatru potrzebne są m.in. flizy, folie, siatki oraz sznurki rolnicze. Dzięki nim ochronimy zebrane warzywa, owoce, a także zboża i siano przed zniszczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Flizy rolnicze i inne niezbędne akcesoria do zabezpieczenia plonów

Flizy rolnicze dostępne w ofercie naszego sklepu to wysokiej jasności włókniny stworzone w celu okrywania słomy i siana. Chronią one zbiory przed wiatrem i zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegając powstawaniu pleśni.

Folie rolnicze (pryzmowe) produkowane są natomiast z najlepszych gatunkowo granulatów w systemie COEX3. Charakteryzują się niezwykłą elastycznością, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zawierają filtr UV, zapobiegający ich starzeniu się. Doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia sianokiszonek.

Siatki rolnicze stanowią nowoczesne zabezpieczenie pryzm, a jednocześnie gwarantują poprawny przebieg procesu fermentacyjnego, poprzez odcięcie dopływu powietrza. Zabezpieczają zbiory przed gwałtownymi warunkami atmosferycznymi oraz przed dzikimi zwierzętami.

Linki isznurki rolnicze to niezastąpione akcesoria w snopowiązałkach i wszelkich prasach o niskim stopniu zgniotu. W naszej ofercie dostępne są również rzepy do obciążenia flizu. Dodatki te występują w różnych wariantach rozmiarowych.