• Parametry

Hodowla królików nie należy do spraw prostych, przede wszystkim konieczne jest regularne stosowanie specjalistycznych akcesoriów. W naszym sklepie internetowym nie zabraknie jednak rozwiązań, jakich potrzebują Państwo na co dzień. W tej kategorii czekają, między innymi poidła dla królików, bardzo wygodne w obsłudze, jednocześnie niezwykle skuteczne. Korzystanie z nich będzie banalnie proste, co oczywiście przełoży się na odpowiednie nawodnienie zwierząt.

Pojenie królików

Polecamy skorzystać z naszej oferty poideł dla królików, która obfituje w liczne produkcje o wielu zmiennych parametrach. Stworzyliśmy kategorię, w której nie brakuje rozwiązań odpowiednich dla hodowców o różnych oczekiwaniach, a także przystosowanych do potrzeb samych zwierzątek. Wiele zależy od tego, w jakich warunkach hodowane są króliki: czy na zewnątrz budynku, czy głównie wewnątrz. Polecamy mądrze wybrać konkretny model, każdy z nich został wykonany z wysokiej jakości materiału bezpiecznego przy kontakcie z żywnością, w tym przypadku wilgocią. To jednak nie wszystko, nasza oferta obejmuje również wiele innych produktów, takich jak preparaty żywieniowe dla królików.

Poidła butelkowe dla królików

Oferta naszego sklepu obfituje w różnorodne produkty dla królików. Nie inaczej jest w przypadku poideł, bo do wyboru mamy wersje tradycyjne i butelkowe. Te drugie wykonane są z tworzyw sztucznych. Co ważne, materiały mogą mieć kontakt z wilgocią, w tym wypadku wodą. Butelkowe poidła dla królików mają wiele zalet, przede wszystkim dostępne są w różnych pojemnościach. Ponadto za sprawą faktu, że są przezroczyste, hodowca widzi, jak dużo wody pozostało wewnątrz butelki. Warto także podkreślić jakość wykonania końcówki poidła, szczególnie części stalowej, bezpiecznej dla królika, trwałej, a przy tym bardzo łatwej w obsłudze.

Zabudowane poidła dla królików i małych zwierząt

W asortymencie czekają na Państwa również zabudowane poidła dla królików oraz małych zwierząt. To wielofunkcyjne rozwiązanie, które może być stosowane w domach lub też innych miejscach, gdzie hodowane są zwierzęta. Czym różnią się od butelkowych poidełek? Przede wszystkim mają trwalszą konstrukcję wykonaną najczęściej z tworzywa ABS lub stali nierdzewnej. Pojawiają się w wielu wydaniach, różnych pojemnościach itp. Wszystko to sprawia, że możliwe jest dobranie modelu idealnie odzwierciedlającego oczekiwania hodowcy. Polecamy również zajrzeć do pozostałych kategorii, gdzie czekają na przykład akcesoria do oznaczania owiec i kóz.

Wybierz odpowiednią pojemność poidła dla królików

Zapewniamy poidła dla królików o różnych pojemnościach. Nie zabrakło egzemplarzy mieszczących kilkaset mililitrów wody, jak również takich, w których zmieści się ponad litr. Wszystko oczywiście zależy od tego, jak wiele zwierząt korzysta z jednego poidełka, a także z częstotliwości wymian wody. Nie zapominajmy o tym, że woda zawsze powinna być czysta i świeża. aby tak się stało, warto wymieniać ją raz dziennie.

Trwałe poidła dla królików – materiały wykonania

Przygotowane przez nas poidełka dla królików wykonane są z różnych materiałów. To przede wszystkim tworzywa sztuczne, w tym ABS oraz stal nierdzewna. Dzięki temu mamy pewność, że długotrwała i bezproblemowa eksploatacja to wręcz gwarancja dla każdego z naszych klientów. Co więcej, poidełka dla królików występują w wielu wydaniach kolorystycznych, co może mieć znaczenie dla hodowcy. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych opcji, a w przypadku pytań do kontaktu.