• Kolektory do dojarek

image

  • Parametry

Dojenie krów, owiec i kóz to proces, który zajmuje wiele czasu. Aby zwierzęta dojne cieszyły się zdrowiem, należy przeprowadzać go regularnie. Pomóc w tym mogą urządzenia, jakimi są kolektory do dojarek. Jeśli zakupią Państwo kolektor do dojarki znakomitej jakości, zyskują Państwo pewność, że cały proces będzie wysoce wydajny i efektywny. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje m.in. kolektory do dojarek przewodowych orazkolektory do dojarek konwiowych o różnych parametrach.

Kolektor do dojarki konwiowej oraz inne kolektory do dojarek najwyższej klasy

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kolektor do dojarki przewodowej lub kolektor do dojarki konwiowej o różnych mocach, dzięki czemu część tę dopasować można do specyfikacji konkretnej dojarki oraz do wielkości stada. Proponowane przez nas kolektory do dojarek przewodowych cechują się wysoką efektywnością u wszystkich ras bydła. Dzięki szerokiej ofercie można znaleźć urządzenie dostosowane do wydajności określonej rasy krów. Sytuacja wygląda identycznie, jeśli chodzi o modele do dojarki konwiowej.

Wybierając kolektory do dojarek, warto postawić na efektywne rozwiązanie, które nawet podczas szybkiego oddawania mleka zachowuje minimalne wahania podciśnienia. Dodatkowo przezroczysty korpus urządzenia sprawia, że hodowca ma ciągłą kontrolę nad pracą urządzenia i może obserwować przebieg doju. Istotne jest również, aby wybrać urządzenie wykonane ze spożywczego tworzywa, które przy zachowaniu higieny doju jest bezpieczne dla żywności i zwierząt oraz trwałe.

Kolektor do dojarki oraz inne akcesoria do dojenia dostępne w sklepie Rolnet

Tworząc naszą ofertę, bierzemy pod uwagę potrzeby i oczekiwania rolników, plantatorów i hodowców. Wiemy, jak ciężka jest Państwa praca, dlatego staramy się dobierać artykuły, które pomogą ją przyspieszyć i zautomatyzować. Posiadamy w asortymencie różnego rodzaju kolektory do dojarek konwiowych. Oferujemy również kolektor do dojarki przewodowej o rozmaitych właściwościach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas odpowiedni kolektor do dojarki dla swojego gospodarstwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej udoju i nie tylko naszego sklepu internetowego Rolnet.