• Parametry

Nowoczesne dojarki – automatyzacja i wysoka wydajność

Dojarki do mleka to specjalne urządzenia mechaniczne służące do automatycznego dojenia m.in. krów, kóz i owiec. Są one zaprojektowane tak, by móc pracować naprzemiennie w dwóch cyklach: ssania oraz ściskania. Wyssane mleko zbierane jest do specjalnego zbiornika, gdzie utrzymywane jest w niskiej temperaturze.

Dojarki do mleka – obowiązkowe wyposażenie każdego gospodarstwa

Mleko zwierzęce od wieków jest stałym elementem ludzkiej diety. Już w starożytności podawano je niemowlętom, lecz równie często sięgali po nie dorośli. Od tamtej pory niewiele się zmieniło. Mleko uwielbiane jest przez wielu z nas – poza świetnymi walorami smakowymi charakteryzuje się ono również wieloma cennymi właściwościami. Niestety sam proces pozyskiwania mleka nie należy do prostych. Z tego względu coraz więcej osób trudniących się hodowlą bydła decyduje się na inwestycję w profesjonalną dojarkę. Dojenie krowy mechanicznie ułatwia proces dojenia, a także znacznie skraca jego czas. Warto więc zwrócić uwagę na nowe dojarki dostępne w naszej ofercie.

Dojarka do mleka – prostota i efektywność w jednym

Ręczne dojenie krowy jest bardzo wymagającym zadaniem. Konieczne jest odpowiednie przygotowanie zwierzęcia, nie bez znaczenia są także czas, miejsce i technika dojenia. Dlatego dojarze coraz chętniej wykorzystują dojarki, które znacznie ułatwiają pozyskiwanie mleka, zapewniają bezpieczeństwo zwierzęcia, a także wysoki poziom higieny.

Dojarki mleczarskie dzielą się na:

  • dojarki bańkowe,
  • dojarki rurociągowe,
  • dojarnie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dojarek dla krów, kóz lub owiec i wybrania najlepszego modelu urządzenia do swojego gospodarstwa.

Dojenie krowy – mechanicznie, bezpiecznie i efektywnie

Dojarka dla krów to gwarancja wygodniejszego doju. Dzięki temu urządzeniu można oszczędzić czas i zwiększyć efektywność pozyskiwania mleka. Więcej mleka to większe zyski, a więc mogą Państwo liczyć na bardzo szybki zwrot kosztów z inwestycji. Zapewniony zostanie również najwyższy standard higieny i bezpieczeństwo zwierząt.

Nowe dojarki dostępne w ofercie naszego sklepu to propozycje dla najbardziej wymagających. Dzięki oferowanym urządzeniom uzyskają Państwo mleko o najlepszej jakości. To, co wyróżnia nasze produkty, to wysoka skuteczność, trwałość i niezawodność. Mechanicznie dojenie krowy to już niemal standard, a dojarka z oferty Rolnet będzie doskonałym wyborem.

Dojarka do kóz i owiec

Kozy i owce zaraz obok krów są najczęściej wybieranymi na hodowlę zwierzętami. Dostarczają mleko, ale też mięso i skórę. Ręczne dojenie owiec i kóz jest bardzo czasochłonne i wymagające, zatem na pewno korzystnym rozwiązaniem będzie zakup specjalistycznej dojarki. Modele dostępne w naszym sklepie w większości wyposażone są w pojemną bańkę oraz duże i wygodne koła umożliwiające przemieszczanie urządzenia. W ofercie znajdą Państwo dojarki z jednym, ale też i z kilkoma aparatami udojowymi, które znacznie przyspieszą codzienną pracę. Profesjonalna dojarka to gwarancja wydajności, która nie byłaby możliwa do osiągnięcia przy ręcznym udoju.

Dojarki – nowe urządzenia w ofercie Rolnet

W ofercie sklepu Rolnet znajdą Państwo nowe dojarki o najwyższej jakości. Oferowane przez nas urządzenia odznaczają się doskonałą konstrukcją i mechanizmem zapewniającym efektywną i bezproblemową pracę. Proponujemy m.in.:

  • dojarki dla krów,
  • dojarki dla owiec i kóz,
  • części i akcesoria do dojarek dla bydła,
  • części i akcesoria do dojarek dla owiec i kóz.

Dojarki bańkowe świetnie sprawdzą się w przypadku niewielkich gospodarstw. Cechują się prostotą i niezawodnością. W konstrukcji takiego urządzenia znajduje się rurociąg podciśnieniowy, pompa podciśnieniowa i bańka z osprzętem, w której gromadzone jest wysysane mleko. Oferowane przez nas dojarki spełniają wszelkie wymogi unijne, weterynaryjne oraz ITP. Ponadto objęte są gwarancją. Dojarki do mleka z oferty Rolnet to produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających Klientów!