• Parametry

Nowoczesne dojarski dla Twojego gospodarstwa

Systemy udojowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które może być stosowane w każdym gospodarstwie mlecznym – w szczególności w hodowlach o dużej wydajności, w których niezawodne dojarki stanowią duże ułatwienie podczas codziennej pracy. Wygodne dojenie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa powinno być w takim wypadku priorytetem. 

Systemy udojowe – profesjonalne rozwiązania z zakresu hodowli krów

Dostępne w naszej ofercie systemy udojowe to bezpieczne oraz skuteczne rozwiązania dla większych i mniejszych gospodarstw mlecznych. Przykładamy wielką wagę do jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego dojarki spełniają wszystkie wymogi jakościowe oraz umożliwiają szybkie i wygodne dojenie przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa zwierząt. Nowoczesne dojarki to także wysoki komfort dla krów, który przekłada się bezpośrednio na przyspieszenie procesu dojenia oraz zwiększenie jego wydajności. 

Wysokiej jakości konwie, preparaty oraz elementy systemów udojowych

W naszym asortymencie znaleźć można szereg specjalistycznych preparatów do mycia strzyków i wymion. Kwestia zachowania higieny podczas udoju jest kluczowa, dlatego oferujemy także szereg rozwiązań służących nie tylko do mycia wymion, ale również czyszczenia sprzętu dojarskiego. Dedykowane dla poszczególnych modeli dojarek szczotki pozwalają zadbać o czystość w każdych warunkach. Pojemne konwie zapewniają wygodę po dojenia i w trakcie transportu. Jeśli są Ci potrzebne konwie lub części zamienne do dojarek, zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Szczególnie polecamy dojarkę Rolnet ATEST z bańką 30 L z kwasówki.