• Parametry

Nowoczesne dojarski dla Twojego gospodarstwa

Systemy udojowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które może być stosowane w każdym gospodarstwie mlecznym – w szczególności w hodowlach o dużej wydajności, w których niezawodne dojarki stanowią duże ułatwienie podczas codziennej pracy. Wygodne dojenie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa powinno być w takim wypadku priorytetem. 

Systemy udojowe – profesjonalne rozwiązania z zakresu hodowli krów

Dostępne w naszej ofercie systemy udojowe to bezpieczne oraz skuteczne rozwiązania dla większych i mniejszych gospodarstw mlecznych. Przykładamy wielką wagę do jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego dojarki spełniają wszystkie wymogi jakościowe oraz umożliwiają szybkie i wygodne dojenie przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa zwierząt. Nowoczesne dojarki to także wysoki komfort dla krów, który przekłada się bezpośrednio na przyspieszenie procesu dojenia oraz zwiększenie jego wydajności. 

Wysokiej jakości konwie, preparaty oraz elementy systemów udojowych

W naszym asortymencie znaleźć można szereg specjalistycznych preparatów do mycia strzyków i wymion. Kwestia zachowania higieny podczas udoju jest kluczowa, dlatego oferujemy także szereg rozwiązań służących nie tylko do mycia wymion, ale również czyszczenia sprzętu dojarskiego. Dedykowane dla poszczególnych modeli dojarek szczotki pozwalają zadbać o czystość w każdych warunkach. Pojemne konwie zapewniają wygodę po dojenia i w trakcie transportu. Jeśli są Ci potrzebne konwie lub części zamienne do dojarek, zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Szczególnie polecamy dojarkę Rolnet ATEST z bańką 30 L z kwasówki.

Systemy udojowe to rozwiązania coraz częściej spotykane w gospodarstwach mlecznych. Nowoczesne urządzenia do dojenia to oszczędność czasu oraz zwiększenie wydajności, dzięki czemu są one szczególnie doceniane w przypadku dużych hodowli. Dojenie zwierząt, do którego wykorzystywane są urządzenia udojowe, jest proste oraz pomaga zachować wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa. Proponujemy Państwu szeroki wybór dojarek, wyposażenia dojarza, akcesoriów do dojarek, a także preparatów pomagających zadbać o higienę i dezynfekcję doju.

Systemy udojowesklep Rolnet to szeroki wybór

Dojenie zwierząt może być bezpieczne i skuteczne, jeśli wykorzystywany jest do tego profesjonalny sprzęt. W sklepie Rolnet znajdą Państwo nowoczesne rozwiązania znacząco ułatwiające hodowlę krów dojnych. Proponujemy dojarki wysokiej jakości, które są mobilne i funkcjonalne. W naszej ofercie znajdują się również niezbędne akcesoria do dojarek, stworzone z myślą zarówno o mniejszych hodowlach, jak i tych większych. Nowoczesne systemy doju to nie tylko wysoki poziom komfortu krów i ich bezpieczeństwo, lecz także przyspieszenie procesu dojenia oraz zwiększenie jego wydajności.

W naszej ofercie proponujemy również sprzęt wchodzący w wyposażenie dojarza oraz rozwiązania, które sprawiają, że systemy udojowebezpieczne i higieniczne. Dodatkowo wśród produktów dostępnych w kategorii obejmującej systemy doju znaleźć można różnego typu części i akcesoria do dojarek wykonane z wysokiej jakości materiałów. Urządzenia udojowe powinny być utrzymane w czystości, dlatego nasza oferta zawiera również preparaty, koncentraty, żele i płyny, które pomagają zachować higienę na najwyższym poziomie.

Urządzenia do dojenia najwyższej klasy

Tworząc naszą ofertę, przykładamy wielką wagę do tego, aby proponowane przez nas produkty spełniały wymogi jakości i bezpieczeństwa. W związku z tym proponujemy wyłącznie najwyższej klasy konwie, dojarki, preparaty, części i systemy udojowe. Oferujemy specjalistyczne rozwiązania, które pomogą zadbać nie tylko o efektywność doju, lecz także o jego higienę oraz czystość w każdych warunkach. Szeroki wybór sprzętu i akcesoriów sprawia, że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. Jeśli szukają Państwo dojarek lub części zamiennych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, rzetelną i terminową realizację zamówień oraz rozwiązania pochodzące od cenionych w branży rolnej, hodowlanej i plantacyjnej producentów.