• Konwie do dojarek do mleka

image

  • Parametry

Dbanie o higienę i bezpieczeństwo podczas udoju jest kluczowe, aby zapewnić komfortowe warunki zwierzętom, uzyskać wysokojakościowy produkt oraz pozostać wydajnym gospodarstwem. Z tego powodu stworzyliśmy ofertę obejmującą konwie na mleko o różnych parametrach, dzięki czemu każdy znajdzie dopasowane do swoich potrzeb konwie do dojarki. Wszystkie proponowane konwie cechuje wysoka jakość. Spełniają one również normy związane z kontaktem z żywnością. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Konwie do mleka dostosowane do potrzeb hodowców

Podczas dojenia niezwykle pomocne są urządzenia, jakimi są dojarki dla krów. Dzięki nim cały proces jest o wiele szybszy i wydajniejszy. Stosując specjalistyczne konwie na mleko, można dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo uzyskanego podczas dojenia mleka. Niezależnie, jaka konwia jest Państwu potrzebna, wśród produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym znaleźć można ich szeroki wybór. Proponujemy m.in. konwie do mleka ze stali nierdzewnej i konwie do mleka z tworzywa. W naszej ofercie znajdują się również konwie ze stali nierdzewnej oraz konwie z tworzywa spożywczego o różnych pojemnościach, dzięki czemu zakup dopasować można do konkretnych potrzeb.

Konwia na miarę nowoczesnego gospodarstwa – konwie najwyższej klasy w Rolnet

Wszystkie proponowane przez nas konwie udojowe wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które przystosowane są do przechowywania produktów spożywczych. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa konew plastikowa, czy konwie do mleka ze stali nierdzewnej, nasze bańki z pewnością sprostają Państwa potrzebom. Każda konew udojowa, którą znaleźć można w naszym sklepie, jest lekka oraz ma opływowy kształt. Konwie ze stali nierdzewnej o pojemności 30 litrów to lekkie bańki o średnicy 180 cm, dzięki czemu mogą być bez problemu przenoszone wraz z dojarką mobilną. Konew plastikowa o pojemności 20 litrów z przedziałką natomiast doskonale spełni potrzeby mniejszego gospodarstwa. Z kolei konwie do mleka z tworzywa o pojemności 30 litrów będą w stanie pomieścić zdecydowanie większe ilości mleka. To, na jakie konwie udojowe Państwo się zdecydują, zależy wyłącznie od indywidualnych oczekiwań.

Wysokiej klasy konwie z tworzywa i stali nierdzewnej oraz inne artykuły udojowe

Konwie do dojarki to niejedyne produkty w naszym zróżnicowanym asortymencie. Proponujemy szeroki wybór akcesoriów dla rolników, hodowców i plantatorów, które idealnie wpisują się w potrzeby nowoczesnego gospodarstwa. Zarówno konwie do mleka, jak i wszystkie inne produkty do przetwórstwa mleka dostępne w sklepie internetowym Rolnet to akcesoria najwyższej jakości, co potwierdzono licznymi certyfikatami. Każda proponowana konew udojowa posiada odpowiednie atesty i może mieć bezpieczny kontakt z żywnością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.