• Dojarki dla krów

image

  • Parametry

Dojarki do mleka, to rozwiązanie cenione przez wszystkich hodowców bydła, niezależnie od wielkości posiadanego stada. Wysokiej klasy dojarka do krów pozwala znacznie zmniejszyć ilość czas potrzebnego na wydojenie krów, a decydując się na wysokiej klasy dojarki dla krów z atestem, zyskują Państwo pewność ich bezpieczeństwa zarówno dla zwierząt, jak i dla ludzi, którzy spożywać będą uzyskane w ten sposób mleko. Dojarki dla krów,sklep Rolnet proponuje ich szeroki wybór, dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdy w naszej ofercie znajdzie dojarki do mleka dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań.

Proponujemy dojarki dla krów z atestem dla najwyższego bezpieczeństwa

Dojarka do krów to urządzenie, bez którego nie może się obejść wielu hodowców bydła. Jest to niezwykle proste w obsłudze i funkcjonalne urządzenie, które wpisuje się w trendy nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Dojarka krów odciąża pracowników i daje im czas na zajęcie się innymi sprawami, podczas gdy dojenie będzie działo się samo. Wybierając urządzenie, warto zdecydować się na to z atestem, aby zyskać pewność, że będzie ono bezpieczne w użytkowaniu, nie wpłynie negatywnie na zdrowie, oraz nie zagraża życiu zwierzęcia, a pozyskane w ten sposób mleko będzie przechowywane w szczelnym pojemniku, dzięki czemu będzie w pełni zdatne do spożycia.

Najwyższej klasy dojarki konwiowe dla krów

Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy nowoczesne rozwiązanie, jakim jest dojarka krów konwiowa. W zależności od potrzeb można zdecydować się na dojarki do mleka, posiadającego jeden lub dwa aparaty dla bydła. Dojarka dla krów wyposażona w większą ilość aparatów pozwala na szybszą pracę, to rozwiązanie idealne dla osób, które posiadają kilka krów.

Dojarki konwiowe dla krów wyposażone są w bezpieczne bańki z kwasówki oraz pulsator pneumatyczny. Idealnie sprawdzają się zarówno do małych, jak i dużych stad zwierząt dojnych. Dojarka do krów konwiowa wyróżnia się wydajną pompą, wygodnymi kołami, dzięki którymi przemieszczanie urządzenia będzie bezproblemowe oraz prostotą obsługi. Ta Dojarka dla krów polecana jest dla wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość.

Jeśli dojarka dla krów, to tylko ze sklepu Rolnet!

W naszej ofercie dostępne są nie tylko różnego typu dojarki do mleka, lecz także inne urządzenia, takie jak pulsatory pneumatyczne, środki dezynfekujące, fartuchy ochronne, oleje do pomp próżniowych i wiele, wiele więcej. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby oferować Państwu wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od zaufanych producentów. Wiemy, jak ważna w pracy każdego hodowcy, rolnika, czy plantatora jest niezawodność sprzętu, dlatego proponujemy akcesoria spełniające najwyższe wymagania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupów za pośrednictwem naszej strony internetowej Rolnet.