• Obroże i kantary dla owiec

image

  • Parametry

Problemy z nieposłuszeństwem zwierząt hodowlanych to częsta przypadłość. Dlatego też wielokrotnie konieczne jest skorzystanie z akcesoriów, które ułatwią kontrolę nad nimi. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa kantary i obroże dla owiec, produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, trwałe, jednocześnie odporne na deformowanie czy rozszerzanie. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych propozycji.

Obroże i kantary dla owiec

Obroże i kantary dla owiec, jakie mamy w asortymencie, to produkty przygotowane przez specjalistów. Są przede wszystkim bardzo wygodne dla samych zwierząt, a jednocześnie niezwykle odporne na rozciąganie czy uszkodzenia. Dzięki temu jeden zakup może posłużyć przez długi czas. Propozycje, jakie mamy w ofercie, mają wygodne sprzączki, za sprawą których zakładanie lub ściąganie będzie banalnie proste i szybkie. Co więcej, produkty wyróżniają się kolorystyką na tle jasnej wełny. Oczywiście to nie wszystko, co mamy dla Państwa w sklepie, zachęcamy do przejrzenia między innymi oferty dojarek dla owiec.

Obroża z nylonu – wytrzymały produkt

Obroże dla owiec z nylonu, jakie mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym, to produkty przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Zostały wzmocnione skórą, co jeszcze bardziej przekłada się na ich trwałość. Poszczególne modele występują między innymi w kolorze zielonym z białymi paskami, mają oczywiście sprzączki, a ich łańcuchy są ocynkowane. Grubość ogniwa w obrożach wynosi aż 5 milimetrów. Tego rodzaju produkcje mogą służyć do kontroli owiec, ale również cielaków. Ich długość całkowita wynosi bowiem nawet 85 centymetrów. Regulacja jest niezwykle prosta, otwory regulacyjne są odpowiednio duże, jednocześnie nie na tyle, aby sprzączka mogła samoistnie wypaść.

Kantary skórzane dla owiec

Kantary dla owiec występują również w wersji skórzanej. Materiał jest nie tylko naturalny, ale również bardzo trwały. W przypadku tego rodzaju produktów mamy do czynienia z egzemplarzami przygotowanymi przez znanych dostawców, którzy dołożyli wszelkich starań do tego, aby eksploatacja kantaru była długa i bezproblemowa. W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość zakupu wersji o długości 65 centymetrów, których ogniwo ma grubość 5 milimetrów. Same kantary mają z kolei szerokość 4 centymetrów. Również w tym przypadku możliwe jest wykorzystanie tego rodzaju produktu podczas zabiegów pielęgnacyjnych cieląt.

Zabiegi pielęgnacyjne z kantarem

Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne wśród zwierząt hodowlanych, w tym owiec, powinny być wykonywane z pomocą kantaru oraz obroży. Wszystko ze względu na bezpieczeństwo owiec, ale również pracownika. Co więcej, z pomocą kantaru zabiegi można wykonywać znacznie wygodniej i szybciej. Takimi zabiegami są na przykład korekcja racic czy też strzyżenie owiec. Karmienie młodych jagniąt nie jest z kolei działaniem, które wymaga zastosowania kantaru, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby młoda owca miała go na sobie. W naszym sklepie internetowym nie zabrakło wielu innych produktów do pielęgnacji owiec czy też rozwiązań przydatnych podczas karmienia, więc zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości.

Różne wersje obroży i kantaru do wyboru

Obroże i kantary dla owiec, jakie występują w naszym asortymencie, różnią się od siebie kilkoma aspektami. Przede wszystkim mają Państwo możliwość zakupu rozwiązań wykonanych z różnych materiałów, w tym skóry oraz nylonu. Co więcej, produkcje mają zmienną długość, którą warto dostosować do szerokości szyi zwierzęcia. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące produktów z tej kategorii, zachęcamy do kontaktu.