• Piły i pilarki

image

  • Parametry

Piękny, efektowny ogród to wynik codziennej pielęgnacji. W każdym ogrodzie niezbędne są wysokiej jakości narzędzia i niezawodne maszyny, które usprawnią pracę i pozwolą uzyskać imponujące efekty w krótkim czasie. Każde oferowane przez nas narzędzie jest solidnie wykonane, fabrycznie nowe i atrakcyjne cenowo. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu. Oferujemy piły i pilarki najlepszych producentów. W sklepie internetowym Rolnet zamówisz wszystko, co niezbędne do stworzenia pięknego ogrodu. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Piły spalinowe – funkcjonalne urządzenia ogrodnicze

Każdy zapalony ogrodnik i majsterkowicz w swojej narzędziowni powinien mieć przynajmniej jedną wysokiej jakości piłę spalinową. Zasilane silnikiem spalinowym urządzenie można użytkować w dowolnym miejscu. Piły spalinowe nie wymagają podłączania do sieci elektrycznej, dzięki czemu są mobilne. Sprawdzą się do wszelkiej obróbki drewna, w tym do ścinania gałęzi drzew. Bardzo często na pilarki spalinowe decydują się właściciele przydomowych ogrodów oraz działek rekreacyjnych. Niewątpliwie są to urządzenia ogrodnicze, które wykorzystywane będą o wiele częściej niż raz na sezon.

Piły akumulatorowe – wygoda i precyzja

Wygodna obsługa, ostre ostrza i pełna mobilność to największe zalety pilarek akumulatorowych. Są to urządzenia niezwykle pomocne w pielęgnacji drzewek owocowych i ozdobnych. Doskonale poradzą sobie nawet z bardzo grubymi gałęziami. Co ważne, piły akumulatorowe mogą pracować w praktycznie dowolnej pozycji, mają niewielką masą i wymiary. Dobrze leżą w ręce i nie ograniczają ruchów. Piły akumulatorowe są bardzo wydajne, świetnie sprawdzą się zatem do cięcia drewna opałowego. Każdy użytkownik pilarek tego typu zwraca szczególną uwagę na komfort pracy i bezpieczeństwo. Zdecydowanie piły akumulatorowe to doskonały wybór.

Ręczne piły i pilarki do prac ogrodowych

Jeśli prace w ogrodzie są sporadyczne lub zakup pilarki spalinowej czy akumulatorowej nie jest w tej chwili opłacalny, dobrym wyborem będzie piła ręczna ogrodowa. Tego typu urządzenia są bardzo uniwersalne, bezpieczne i łatwe w przechowywaniu. Dzięki możliwości zastosowania trzonka teleskopowego piła ręczna doskonale sprawdza się do prac na wysokościach nawet do 5 metrów. Zastosowane w piłach i pilarkach elementy antypoślizgowe zwiększają precyzję ruchów i bezpieczeństwo, a zastosowanie chromowanej powierzchni sprawia, że urządzenie jest chronione przed korozją i zbyt szybkim zużyciem.

Piły i pilarki oraz pozostały asortyment do ogrodu

W sklepie internetowym Rolnet niezbędne narzędzia i akcesoria do najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych znajdzie każdy miłośnik ogrodnictwa. Oprócz pił i pilarek do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy między innymiprodukty do sadzenia i pielęgnacji roślin, myjki wysokociśnieniowe, preparaty do zwalczania chwastów i ochrony roślin, produkty przeznaczone do nawadniania,sprzęt do odśnieżania, preparaty do oczek wodnych, lampy i latarki oraz preparaty do szamba. Na specjalną uwagę zasługują także grille ogrodowe i przeznaczone do nich akcesoria oraz impregnaty i farby, które zabezpieczą drewno i sprawią, że ogród będzie emanował pięknem.

Aktualnych i przyszłych klientów naszego sklepu zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniej piły, a także innych produktów niezbędnych do pielęgnacji ogrodu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura.