• Dojarki mobilne

image

  • Parametry

Każdy, kto choć raz zajmował się tą czynnością, wie, jak dojenie krów może być męczące i czasochłonne. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy ofertę obejmującą dojarki mobilne, dojarki bezprzewodowe, dojarki przewoźne oraz dojarki na kółkach. Te automatyczne urządzenia pozwalają na dojenie krów o różnej wielkości, a ich atrakcyjna cena, idzie w parze z wysoką jakością. Sprawdź, jak dojarki do mleka przenośne mogą ułatwić pracę przy krowach i sprawić, że będzie ona o wiele przyjemniejsza.

Dojarki do mleka przenośne i ich funkcjonalność

Małe i poręczne dojarki bezprzewodowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią funkcjonalność urządzeń pomagających hodowcom bydła. Te wydajne i funkcjonalne mobilne dojarki wyposażone zostały w konwę z tworzywa, a możliwość przewożenia bańki z mlekiem sprawia, że dojarki przenośne znacznie ułatwiają i przyspieszają zlewanie mleka do zbiornika zbiorczego. Mobilne dojarki dla krów to prostota obsługi oraz duży, pneumatyczny kolektor, który znacznie przyspiesza czynności związane z dojeniem.

Dojarki do mleka przenośne są nie tylko funkcjonalne, lecz także bezpieczne zarówno dla zwierząt, jak i ludzi. Bańka przeznaczona do przechowywania mleka posiada atest, który zapewnia, że mobilne dojarki zapewniają pełne bezpieczeństwo. Dojarki mobilne dla krów posiadają jeden aparat dla bydła i są dostosowane zarówno do małych, jak i średnich stad zwierząt. Dojarki mobilne dla krów to idealne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają jedno lub kilka zwierząt, a gwarancję wysokiej jakości dojarki na wózku gwarantuje polski producent, który zna się na sprzęcie dla hodowców bydła dojnego. Dodatkowo, dojarki bezprzewodowe znajdujące się w naszej ofercie wyposażone zostały w duże koła, które umożliwiają wygodne przemieszczanie urządzenia, z kolei przepływ powietrza na wysokim poziomie sprawia, że dojarki przewoźne są niezwykle wydajne. Za to odpowiada również trwały i mocny silnik, w który wyposażone są przenośne dojarki.

Mobilne dojarki dla krów dostępne w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości

Wszystkie dojarki przenośne, które znaleźć mogą Państwo w naszej ofercie to wysokiej klasy sprzęt. Dojarki mobilne to gwarancja wygodniejszej pracy, niż w przypadku urządzeń stacjonarnych. Dojarki na kółkach łatwo przemieszczają się razem z użytkownikiem, co sprawia, że przenośne dojarki wymagają użycia mniej siły, niż inne rozwiązania tego typu.

Wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są urządzeniami, jakimi są dojarki przenośne, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Dostępne na stronie Rolnet dojarki na wózku to najwyższej klasy urządzenia, które doceniają hodowcy krów posiadający stada o różnej wielkości. Warto postawić na funkcjonalne rozwiązania, które pomogą zyskać więcej czasu, którego nie trzeba będzie przeznaczyć na ręczne i czasochłonne dojenie krów. Zapraszamy do skorzystania z oferty na różnego rodzaju urządzenia i maszyny rolnicze, a także wszystkie inne artykuły.