• Karmniki i koryta dla owiec

image

  • Parametry

Koryta dla owiec dostępne w sklepie internetowym Rolnet to wysokiej jakości produkty ułatwiające żywienie zwierząt. Dokarmiacze dla owiec oferowane przez nasz sklep doskonale sprawdzą się w zimowych miesiącach, kiedy trudno o wypas na pastwisku. Serwując jakościowe pasze, zadbają Państwo o dobrostan zwierząt, a tym samym dochodowośćhodowli owiec. Zachęcamy do zapoznania się z całym oferowanym przez nas asortymentem takich marek jak Rolnet, Greenland, Allflex, Farma, Kerbi, Vittra i Milky. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Gwarantujemy fachowe doradztwo.

Dokarmiacze dla owiec – idealne rozwiązanie w okresie zimowym

Owce w okresie wiosny, lata i jesieni nie mają zbyt dużych wymagań paszowych. Kluczową rolę odgrywa wówczas pastwisko oraz odpas poranny i wieczorny. Nieco inna jest sytuacja w okresie zimy, gdy dostęp do łąki jest ograniczony. W takim przypadku stosuje się jakościowe pasze, którymi karmi się zwierzęta trzy razy w ciągu dnia. Rano i po południu podaje się paszę, a wieczorem siano i słomę. Dostępne w naszym sklepie karmniki dla owiec gwarantują swobodny dostęp do paszy. Dzięki temu karmienie owiec nie będzie problematyczne. Karmidła dla owiec wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Są solidne i wytrzymałe.

Koryta i karmidła dla owiec – sklep Rolnet

W sklepie Rolnet oferujemy zarówno karmidła dla owiec, jak i koryta dla owiec w licznych wariantach. Plastikowekarmidła dla owiec do zawieszenia na ścianie lub boku kojca wyróżniają się optymalną głębokością, idealną pojemnością oraz trwałością. Koryta dla owiec sprzedawane przez nasz sklep o dużych rozmiarach idealnie nadają się do pasz treściwych i objętościowych. Karmidła dla owiec nie muszą być na stałe przymocowane – dzięki mobilności hodowca zyskuje większą swobodę.Koryta dla owiec oraz karmidła dla owiec, jakie oferujemy, mają jeszcze jedną ważną zaletą. Są łatwe w utrzymaniu czystości, co ma niebagatelne znaczenie dla każdego profesjonalnego hodowcy owiec.

Profesjonalna hodowla owiec z Rolnet

Rolnet to sklep internetowy, w którym zaopatruje się wielu hodowców owiec. Nasz sklep oferuje bogaty asortyment niezbędnych do prowadzenia hodowli narzędzi, akcesoriów i preparatów. Farma, Kerbi, Vittra, Milky, Greenland, Rolnet i Allflex to marki, których produkty znajdują się w naszym asortymencie. To jakość i niezawodność, która sprawdza się w każdym gospodarstwie rolnym. W jakie produkty mogą się Państwo u nas zaopatrzyć? Bandaże elastyczne, kleszcze do korekcji racic, probiotyki, butelki do pojenia, separatory do mleka i noże do maszynek do strzyżenia owiec to tylko część oferowanych produktów. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Nasi subskrybenci jako pierwsi otrzymują informację o pojawiających się nowościach i wyprzedażach.

Karmniki i koryta dla owiec – zamówienia online

Karmniki i koryta dla owiec oraz pozostały asortyment do hodowli tych zwierząt zamówią Państwo w naszym sklepie bez wychodzenia z domu. To ogromna wygoda i oszczędność czasu. Nie ma konieczności spędzania w sklepie wielu godzin. Zakupy realizowane przez nasz sklep nie zajmują wiele czasu, są szybkie i komfortowe. Mogą je Państwo zrealizować w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Zamówione koryta i karmniki dla owiec mogą Państwo odebrać w naszym sklepie lub możemy wysłać je na wskazany przez Państwa adres. Zachęcamy do sprawdzenia także pozostałego asortymentu dostępnego w naszym sklepie.