• Karmidła i koryta dla bydła

image

  • Parametry

Żywienie krów ma ogromne znaczenie dla rentowności produkcji i zdrowia zwierząt. Żywienie należy dostosować do stanu zdrowia i kondycji zwierząt, unikając zbyt dużego wychudzenia oraz zbyt wysokiej masy ciała. Kluczem jest nie tylko odpowiednio dobrana pasza, ale również sposób jej podania. Karmniki dla bydła mięsnego i mlecznego dostępne w sklepie Rolnet sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Są to produkty solidne, niezawodne i niezwykle funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu, w tym z produktami przeznaczonymi do hodowli bydła.

Wysokiej jakości pasza kluczem do opłacalności produkcji

Jakość żywienia krów ma bezpośrednie przełożenie na ich wydajność i tym samym zyskowność produkcji. Jest to aspekt istotny zarówno w przypadku żywienia bydła opasowego, mięsnego, jak i mlecznego. Wysokiej jakości, wartościowe pasze objętościowe, soczyste i treściwe do żywienia krów są podstawą opłacalnej produkcji mleka. Odpowiednio zbilansowana zarówno pod względem zawartości białka i energii pasza jest gwarancją odpowiedniej jakości uzyskiwanego mleka. Ilość dostarczanej paszy jest indywidualna i zależna głównie od tego, ile mleka produkuje krowa. Podobnie jest w przypadku chowu bydła mięsnego. Żywienie jest najważniejszym elementem wpływającym na wyniki produkcyjne. Warto szczególną uwagę zwrócić na dodatki żywieniowe, takie jak lizawki mineralne, czy probiotyki dla bydła. Wszystkie te produkty znajdą Państwo w naszym sklepie. Do podawania paszy warto wykorzystać dedykowane produkty, takie jak koryta i karmidła dla bydła mlecznego, opasowego czy mięsnego.

Dokarmiacze, koryta i karmidła dla bydła - sklep online

Karmidła i koryta dla bydła to bogaty asortyment, jaki przygotowaliśmy z myślą o wymagających hodowcach krów. W ramach asortymentu znajdą Państwo zielony pojemnik z zaczepami i pałąkiem na paszę do zawieszania na przegrodzie kojca o pojemności 12 litrów, pojemnik z zawiesiem niebieski z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, karmidło dla koni i bydła o pojemności 11,5 litra w kolorze brązowym oraz koryto półokrągłe ocynkowane produkowane przez markę własną Rolnet. Przygotowaliśmy także pręty wewnętrzne do karmidła oraz listwy brzegowe. W asortymencie przeznaczonym do żywienia bydła mamy także do zaoferowania wiadra do karmienia, wózki paszowe, systemy zadawania pasz oraz szufle paszowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą karmników dla bydła mlecznego, opasowego i mięsnego.

Jak zamawiać karmniki dla bydła opasowego, mięsnego i mlecznego?

Zakupy internetowe są coraz popularniejsze także wśród hodowców zwierząt. Nie ma w tym nic dziwnego - są szybkie, łatwe i bezproblemowe, szczególnie te realizowane w sklepie internetowym Rolnet. Jeśli zatem interesuje Państwa zamówienie koryta dla bydła opasowego, mlecznego i mięsnego, to są Państwo w najlepszym możliwym miejscu. Cały proces zajmuje dosłownie kilka minut. Wybrane dokarmiacze, koryta i karmniki dla bydła wystarczy umieścić w koszyku przy pomocy przycisku. Po skompletowaniu całego zamówienia należy przejść do podsumowania, w którym znajduje się produkt, cena jednostkowa, ilość oraz suma zamówienia. Następny etap to wybór formy dostawy i płatności. Dokarmiacze dla bydła mięsnego, mlecznego i opasowego, a także pozostały dostępny asortyment wysyłamy w najszybszym możliwym czasie.

Karmidła, koryta dla bydła mlecznego, mięsnego i pozostały asortyment

Rolnet to sklep, w którym znajdą Państwo koryta dla bydła i dokarmiacze dla bydła oraz inne urządzenia i akcesoria dla hodowców. W ramach oferty dedykowanej dla hodowców bydła przygotowaliśmy między innymi urządzenia do pojenia, takie jak poidła wannowe, miskowe, mrozoodporne i smoczkowe, akcesoria do kontroli i poskramiania bydła, produkty umożliwiające identyfikację i znakowanie bydła, produkty do korekcji racic, urządzenia wspomagające poród krowy oraz liczne elementy wyposażenia budynków gospodarczych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Mogą Państwo także pozostawić swój numer telefonu, wówczas nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i pomoże w doborze karmidła dla bydła.