• Wiadra do karmienia bydła

image

  • Parametry

Niejednokrotnie decydujący wpływ na efektywność chowu zwierząt ma wprowadzony system żywienia. Istotna jest nie tylko jakość paszy, ale również zastosowane rozwiązania technologiczne oraz wprowadzane preparaty w ramach profilaktyki zdrowia bydła. Wiadra do karmienia bydła oferowane przez nasz sklep to produkty, które wyróżniają się doskonałą trwałością i funkcjonalnością. Z pewnością przydadzą się w każdym gospodarstwie bez względu na jego wielkość. Ze swojej strony możemy zagwarantować fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny zakupu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom.

Wiadra do karmienia bydła mięsnego, mlecznego i opasowego

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty asortyment wiader do karmienia bydła mlecznego, mięsnego i opasowego. Poszczególne wiadra różnią się kształtem, wielkością, pojemnością i kolorem. Są zróżnicowane także pod względem materiałów wykonania - część bazuje na wysokiej jakości tworzywie sztucznym, a część jest wykonana z metalu. Wśród najczęściej wybieranych przez hodowców pojemności wymienić można wiadra 11, 12 i 14-litrowe oraz wiadra do karmienia bydła o pojemności 20 litrów. Pojemność może być wykorzystywana w celu dostosowania porcji do wielkości danej grupy zwierząt oraz zmniejszenia niedojadów. Oprócz starannego doboru produktów przeznaczonych do żywienia bydła istotna jest także wysokiej jakości pasza.

Żywienie bydła wpływające na jego dobrostan

Poprawne żywienie bydła ma ogromne znaczenie zarówno w kontekście opłacalności produkcji, jak i dobrostanu zwierząt. W sklepie Rolnet doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Tym samym oferujemy wysokiej klasy karmidła i koryta dla bydła, wózki paszowe, które doskonale sprawdzają się nie tylko w oborze, ale również w ogrodzie, szufle paszowe, zakiszacze do kiszonek oraz dodatki żywieniowe. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem, w tym z wyposażeniem do obory, urządzeniami wspomagającymi poród oraz dedykowanymi do odchowu cieląt, artykułami do higieny doju oraz akcesoriami do pielęgnacji bydła. Jesteśmy przekonani, że będzie to asortyment, który sprosta Państwa wymaganiom podobnie jak wiadra do karmienia bydła opasowego.

Proces zamówienia wiader do karmienia bydła

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces zamówienia wiader do karmienia bydła i innych produktów nie stanowił najmniejszego problemu nawet dla osoby, która zakupy online robi po raz pierwszy. Zadbaliśmy o krótki formularz zamówienia, w którym wystarczy jedynie określić sposób dostawy oraz formę płatności, aby sfinalizować transakcję. Dużą zaletą są także szczegółowe opisy pozwalające podjąć właściwą decyzję zakupową. Jeśli jednak nie mają Państwo pewności, czy konkretny produkt będzie właściwy, to mogą Państwo skorzystać z naszego doradztwa. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w godzinach pracy biura. Z chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.