• Dozownik do leków, witamin Dosatron D25RE2VF, pompa dozująca

The Symbol : D25RE2VF

Dozowanie proporcjonalne, bezprądowe, dozownik leków

Ciśnienie [bar] 0,3-6
Dozowanie [L/h] 0,02-50
Producent DOSATRON
Regulacja zewnętrzna [%] 0,2-2
1635.90
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 48 hours

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

Dozownik do leków, pompa dozująca Dosatron

Model: D25RE2VF

Dozownik do leków dla nowoczesnych gospodarstw

Dozownik do leków to nowoczesny produkt, który rozwiązuje wiele problemów związanych z podawaniem farmaceutyków w gospodarstwach hodowlanych. Precyzyjne dozowanie substancji ma kluczowe znaczenie dla zdrowia trzody chlewnej, drobiu i bydła. Sięgaj po sprawdzone dozowniki do leków, by bez problemu podawać zwierzętom odpowiednio dobrane porcje suplementów lub witamin.

Dozownik Dosatron – wysoka jakość i niezawodność

Dozownik Dosatron dostępny w naszej ofercie jest niezawodnym urządzeniem umożliwiającym regularne podawanie suplementów. Dozownik na leki pozwala na wtryskanie oraz mieszanie preparatów płynnych oraz rozpuszczalnych w wodzie. Pompa dozująca jest podłączana do sieci wodociągowej oraz napędzana poprzez ciśnienie wody. Takie rozwiązanie sprawia, że dozownik Dosatron pozwala na dostosowanie ilości preparatu w sposób proporcjonalny do ilości wody. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że dozownik na leki zmiesza zbyt dużą dawkę substancji czynnej, co z kolei ogranicza ryzyko wystąpienia przedawkowania. 

Nowoczesna pompa marki Dosatron – połączenie wygody i jakości

Sięgając po dozowniki do leków, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość. Dozowniki marki Dosatron to najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie. Zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu pozostają odporne na działanie aktywnych preparatów. Postaw na Dosatron, jeśli cenisz sobie jakość i niezawodność w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu masz pewność, że leki lub witaminy będą podawane w odpowiednich proporcjach, dostosowanych do ciśnienia wody i zapotrzebowania zwierząt.

Technika dozowania

Dozowanie proporcjonalne, bezprądowe.

Źródło energii

Przepływ oraz ciśnienie wody.


Funkcje dozownika Dosatron:

  • Pomiar: objętościowy silnik hydrauliczny.
  • Dozowanie: preparat, rozpuszczalny lubw postaci zagęszczonego płynu, jest wtryskiwany proporcjonalnie i w systemie ciągłym.
  • Regulowanie: proporcjonalność zależy odnatężenia przepływu wody.
  • Mieszanie: wbudowany homogenizator.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The