• Bandaże elastyczne, kohezyjne dla owiec

image

  • Parametry

Bandaże elastyczne, kohezyjne to produkty szeroko wykorzystywane w rehabilitacji i sporcie. Z uwagi na swoje właściwości znalazły także zastosowanie w hodowli owiec. Rolnet to sklep internetowy, w którym zaopatrzą się Państwo w bandaże kohezyjne dla owiec. Przygotowaliśmy bandaże dla owiec w wielu wariantach wymiarowych i kolorystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem produktów przeznaczonych do hodowli owiec. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty.

Bandaże elastyczne dla owiec – czym są i jakie są ich właściwości?

Najważniejsze w przypadku bandaża kohezyjnego jest to, że jest on wykonany z lekkiego, oddychającego materiału, który jest przyjazny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Stosowany jest bardzo szeroko w rehabilitacji. Zapewnia ochronę i bezpieczeństwo. Co równie ważne, jest samoprzylepny. Dzięki temu jest doskonały do użytku w trudno dostępnych miejscach np. takich, które stale pozostają w ruchu. Bandaże elastyczne dla owiec są oddychające, co sprawia, że polecane są do opatrywania ran. Ich dużą zaletą jest także odporność na kontakt z wodą. Bandaż nie traci swoich właściwości, dzięki czemu pozostaje na swoim miejscu niezależnie od poziomu wilgoci.

Jakie bandaże kohezyjne dla owiec dostępne są w sklepie Rolnet?

Sklep internetowy Rolnet to miejsce, w którym znajdą Państwo cały niezbędny do hodowli owiec asortyment, w tym bandaże dla owiec w kilku wariantach. Bandaże kohezyjne dostępne są w rozmiarach 5 cm x 4,5 m, 7,5 cm x 4,5 m oraz 10 cm x 4,5 m oraz w wielu wariantach kolorystycznych. Oferujemy między innymi bandaże elastyczne dla owiec fioletowe, czerwone, ciemnozielone, czarne, niebieskie i żółte. Są łatwe w zakładaniu i ściąganiu oraz niezastąpione w każdym gospodarstwie. Zamawiając bandaże, warto zapoznać się także z pozostałym asortymentem produktów do pielęgnacji owiec.

Rolnet – najczęściej wybierany sklep przez hodowców owiec

Rolnet to sklep internetowy, który cieszy się dużą popularnością wśród hodowców owiec, trzody chlewnej, bydła, drobiu, królików czy gołębi. Jest to spowodowane nie tylko bogatym asortymentem, ale również fachowym doradztwem. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędny sprzęt i akcesoria do hodowli owiec. Oferujemy koryta z zawiesiem dla cieląt i owiec, noże do korekcji racic, kolczykownice, tarniki do kopyt, butelki do pojenia owiec i kóz, obroże, środki do pielęgnacji racic, płaszczyki dla jagniąt, spraye do znakowania owiec oraz mobilne dojarki. Wszystkie produkty zostały przez nas starannie dobrane. Farma, Vittra, Milky, Kerbi, Greenland i Allflex to marki, z którymi współpracujemy. Bardzo duża część asortymentu pochodzi także z naszej własnej produkcji.

Bandaże kohezyjne dla owiec – zamówienia online

Prowadzenie rentownego gospodarstwa rolnego jest nie lada wyzwaniem. Ilość obowiązków jest ogromna. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego wprowadziliśmy zakupy online, które pozwolą zaoszczędzić sporo czasu. Zamówienie można złożyć w dowolnym czasie, szybko i wygodnie. Nie ma konieczności wizyty w sklepie, choć oczywiście mają Państwo możliwość skorzystania z odbioru osobistego. W innym przypadku zamówiony przez Państwa towar dostarczymy za pośrednictwem firmy kurierskiej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomożemy w doborze bandaży kohezyjnych dla owiec.