• PULMOMAX na kaszel u trzody, bydła, drobiu, 2 kg

The Symbol : pul

Skutecznie rozprawia się z kaszlem u świń, kur, bydła!

Waga opakowania [kg] 2
110.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 30 days

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

PULMOMAX  na kaszel trzody, drobiu, bydła, 2 kg

Mieszanka paszowa uzupełniająca zapobiegająca kaszlowi i stanom zapalnym układu oddechowego.

Kaszel u bydła – jak mu zapobiec?

 

Kaszel u bydła mlecznego jest przypadłością występującą zarówno u krów mlecznych, jak i mięsnych. Poza czynnikami zakaźnymi przyczyną kaszlu u cieląt może być transport, ale również błędy żywieniowe, zabiegi weterynaryjne oraz sposób pielęgnacji. Nie należy lekceważyć pierwszych oznak kaszlu u bydła. Kaszel u cieląt może przekształcić się bowiem w poważną infekcję; choroby krów objawiające się silnym kaszlem są zazwyczaj schorzeniami trudnymi do wyleczenia w późniejszym stadium. Aby zapobiegać rozwojowi chorób krów warto już na początkowym etapie podawać zwierzętom odpowiednie preparaty.

PULMOMAX – środek na kaszel u świń, krów oraz kur

PULMOMAX to mieszanka paszowa przeznaczona dla zwierząt hodowlanych; zapobiega kaszlowi oraz stanom zapalnym górnych dróg oddechowych. Mieszanka paszowa składa się przede wszystkim ze składników naturalnych uzupełnionych o substancje czynne. W przypadku wystąpienia pierwszych objawów sięgaj po Pulmomax – preparat ma działanie inhalacyjne, dzięki czemu oczyszcza drogi oddechowe zwierząt oraz zwiększa odporność przewodu pokarmowego i obniża liczbę interwencji leczniczych.

 

PULMOMAX – mieszanka paszowa o najlepszym składzie

Preparat oparty jest na składnikach pochodzenia roślinnego: w składzie znajduje się tymianek (właściwości wykrztuśne), olejek tymolowy (inhalacje) oraz czosnek (naturalny antybiotyk). Mieszanka nie wymaga recepty, jest bezpieczna w użyciu oraz nie wykazuje skutków ubocznych. Wśród substancji czynnych w składzie znajdują się eugenol, aldehydy, eudesmol, saponiny i kwasy organiczne

Preparat można stosować w przypadkach infekcji górnych dróg oddechowych, kaszlu: tymianek działa wykrztuśnie, oraz hamuje rozwój grzybów chorobotwórczych i flory bakteryjnej, olejek tymolowy inhaluje, czosnek działa jak naturalny antybiotyk.

Nie wymaga recepty ani karencji, nie wykazuje skutków ubocznych.

Stosowanie:

  • w przypadku problemów w stadzie 2 kg na tonę paszy,
  • w przypadku zmiany warunków pogodowych,
  • przegrupowywania stada 1 kg na tonę paszy.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The