• Karmniki i karmidła dla królików

image

  • Parametry

Chcą Państwo pozostawić królikom większą kontrolę nad tym, jak dużo pokarmu spożywają każdego dnia? W takim razie zachęcamy do postawienia na bardzo wygodne karmniki oraz karmidła dla tych zwierząt. W naszym sklepie internetowym czeka na Państwa naprawdę duży wybór tych produktów. Warto zauważyć, że propozycje pochodzą od cenionych dostawców i zostały wykonane z niezwykle solidnych materiałów. W przypadku jakichkolwiek pytań wystarczy jeden telefon.

Karmniki i karmidła dla królików

Karmniki i karmidła dla królików, jakie przygotowaliśmy, występują w wielu wydaniach do wyboru. Wszystko po to, aby każdy hodowca mógł dobrać produkt do własnych oczekiwań oraz potrzeb samego zwierzęcia. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo możliwość zakupu rozwiązania niezwykle solidnego, odpornego na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, a także niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wpływa na to materiał, jaki został zastosowany w poszczególnych karmnikach i karmidłach. Stworzone z myślą o wymagających klientach produkcje to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Polecamy przejrzeć kategorie, w której czekają akcesoria do pojenia królików, w tym poidła butelkowe.

Korytka kamienne dla królików

Króliki są ruchliwe, nawet gdy znajdują się w klatce. Dlatego też bardzo często hodowcy oraz osoby prywatne, które decydują się na to zwierzę, muszą wymieniać podłoże ze względu na znajdujący się w nim pokarm, a nie ekskrementy. Warto więc zainwestować w miskę, którą ciężko przewrócić, została ona wykonana z kamienia i dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy korytka kamienne o różnej pojemności, odpowiednio ciężkie, stabilne, a przy tym w pełni bezpieczne dla wszystkich królików. Miseczki kamienne występują w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru, każda z nich prezentuje się doskonale.

Karmniki jedno- i dwukomorowe

Zachęcamy wszystkich z Państwa do przejrzenia karmników jednokomorowych oraz dwukomorowych. Oczywiście modele różnią się pojemnością, jeżeli w Państwa hodowli znajduje się wiele królików, warto postawić na wersję dwukomorową. Proponowane produkty zostały wykonane ze stali nierdzewnej, są odporne na uszkodzenia, a także zmienne warunki atmosferyczne, wytrzymają długą eksploatację! Nie można zapomnieć, że karmniki mają dodatkowo daszki, są więc lepiej chronione przed ewentualnym szkodliwym wpływem wilgoci. Chcemy także polecić sprawdzenie pozostałych kategorii w naszym sklepie, czekają na przykład produkty żywieniowe dla owiec.

Jasła dla królików – dobry wybór

Sianko może być umieszczone w karmniku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazło się w jaśle dla królików. To produkt, który także pojawił się w naszym sklepie internetowym. Mają Państwo do dyspozycji wersję ze stali ocynkowanej, produkt o długości 25 centymetrów, w którym można umieścić naprawdę dużą ilość siana. Co ważne, sam montaż tego elementu jest niezwykle prosty, konstrukcja jest bardzo wytrzymała. Przęsła w jaśle stworzono tak, aby sianko samoistnie nie wypadało, a jednocześnie króliki miały prosty dostęp do pożywienia.

Materiały wykonania karmników dla królików

Karmniki dla królików zostały wykonane ze stali ocynkowanej tak jak same jasła. Korytka kamienne oczywiście z kamienia. Wszystkie dostępne propozycje w tej kategorii są niezwykle trwałe, wytrzymają długą eksploatację nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Nie można zapomnieć o tym, że projektanci i producenci przemyśleli kwestie bezpieczeństwa. Karmniki, jasła i korytka mają zaokrąglone krawędzie, które nie wyrządzą krzywdy królikom.