• Dodatki żywieniowe dla kólików

image

  • Parametry

Dbanie o odpowiednie żywienie królików wcale nie musi być takie trudne. Zachęcamy wszystkich z Państwa do stosowania naszych dodatków żywieniowych, które pozytywnie wpłyną na dietę, ale również samopoczucie zwierząt. Przygotowaliśmy naprawdę wiele propozycji do wyboru, każda z nich jest pełnowartościowa, bogata w składniki mineralne i odżywcze, a przy tym w pełni bezpieczna dla królika. Dodatki żywieniowe dla królików czekają, warto przejrzeć wszystkie dostępne możliwości.

Dodatki żywieniowe dla królików

Dodatki żywieniowe dla królików, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów, to przede wszystkim produkty stworzone przez znanych dostawców. Wykonano je z naturalnych składników, dzięki temu mogą Państwo liczyć na pewną, zdrową dietę królików. Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować asortyment tak, aby zaspokoić potrzeby samych zwierząt, a także wymagania ich właścicieli. Oferta obejmuje lucernę granulowaną, siano granulowane czy też pełnoporcjową paszę dla królików. Zachęcamy jednocześnie do przejrzenia pozostałych produktów w naszym sklepie internetowym, czekają na Państwa, między innymi akcesoria do pojenia królików.

Lucerna granulowana – zalety

Lucerna granulowana to jeden z dodatków żywieniowych dla królików, jaki znalazł się w naszej ofercie. Przygotowaliśmy produkt uniwersalny, który można łączyć z paszą zwierzęcą. Co ważne, nie jest to tylko i wyłącznie artykuł stosowany w przypadku królików, ale również drobiu, bydła czy trzody chlewnej. Lucerna suszona jest bogatym źródłem witamin oraz minerałów, zawiera znaczące ilości między innymi witaminy A, B2, C, E oraz K. Należy także podkreślić, że to źródło naturalnego, łatwo przyswajalnego białka. Dzięki dużej zawartości magnezu zapobiega zakwaszaniu organizmu, tutaj głównie układu pokarmowego. Może być stosowana między innymi w przypadku wrzodów, zawiera lizynę, metioninę oraz niezbędne aminokwasy.

Trawokulki – wygodny pokarm dla królików

Siano w formie pelletu, a więc tak zwane trawokulki mają bardzo duże ilości włókna, co jest niezbędne dla wszystkich królików. To ważny element żywienia tych zwierząt, granulat może być stosowany cały rok. Najlepiej, jeśli jest stosowany głównie w okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym, gdy dostęp do świeżej trawy i roślin jest utrudniony. Siano granulowane dostępne w naszym sklepie pochodzi z ekologicznych upraw, wolnych od zanieczyszczeń przemysłowych. Wartości odżywcze to między innymi włókno surowe, o którym już wspominaliśmy, ale także białko surowe. Zachęcamy do zakupu tego produktu.

Pasza dla królików w dużych opakowaniach

Pasza dla królików to kolejny dodatek żywieniowy w naszym sklepie internetowym. Receptura produktu oparta jest na naturalnych składnikach w odpowiedniej kompozycji, nie brakuje minerałów oraz witamin. Co ważne, pasza wyróżnia się wysoką jakością, ma doskonały smak, który sprawi, że króliki będą chętnie jeść ten produkt. Zachęcamy do sprawdzenia wielu innych dostępnych artykułów w naszym sklepie, między innymi dla owiec czy bydła, takich jak akcesoria do pielęgnacji owiec.

Pellet z kolby kukurydzy – doskonały dodatek do diety

Pellet z kolby kukurydzy jest następnym produktem bogatym w surowe włókna, co w połączeniu z wysoką zawartością energii i niską zawartością białka surowego stanowi doskonały sposób na żywienie królików. Produkt jest wolny od dodatków, w pełni naturalny, a to przekłada się na bezpieczeństwo jego stosowania. Warto dodać, że rośliny zbierane są w optymalnym okresie, dzięki czemu ziarno jest w pełni dojrzałe. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.