• Susz paszowy

image

  • Parametry

Susz paszowy dla królików sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji. Wszystko dlatego, że może być zamiennikiem diety, w której największy udział stanowią trawy i rośliny, szczególnie te świeże. To powoduje, że taki wybór będzie wręcz idealny głównie w okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby susz paszowy dla królików stosować także latem. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów w tej kategorii. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo odpowiadające rozwiązanie.

Susz paszowy

Warto dbać o zbilansowaną dietę królików, szczególnie w okresie jesienno–zimowym oraz wiosennym. To właśnie wtedy brakuje świeżej trawy czy roślin, którymi zwierzęta mogłyby się zajadać. Stąd ta kategoria, a w niej susz paszowy dla królików, przygotowany z najwyższej jakości składników naturalnych. Dbamy nie tylko o to, aby zwierzęta miały co jeść, ale również świadomie, pozytywnie wpływamy na ich organizmy. W asortymencie nie zabrakło niezwykle popularnej lucerny granulowanej, pojawiły się także trawokulki, a więc siano granulowane. Polecamy również sprawdzić kukurydzę, a dokładnie pellet z całej kolby. Oferta obejmuje wiele innych produktów, takich jak akcesoria do pojenia królików, zachęcamy do ich przejrzenia.

Lucerna w granulkach

Lucerna w formie granulek o średnicy 8 milimetrów to świetny wybór dla wszystkich królików. Jest uniwersalnym produktem, świetnie sprawdza się jako dodatek do paszy zwierzęcej. Warto podkreślić, że bardzo dobrze wpływa na organizm królików, przede wszystkim reguluje procesy trawienne i wspomaga rozwój oraz układ odpornościowy tych zwierząt. Zawiera liczne składniki pochodzenia naturalnego, które działają przeciwnowotworowo. Ponadto wspiera proces budowy i regeneracji tkanki mięśniowej. Warto stosować suszoną lucernę w okresie jesienno–zimowym oraz letnim, gdy dostęp do świeżej trawy i roślin jest utrudniony.

Pellet z kukurydzy

Pellet z kukurydzy jako susz paszowy dla królików doskonale spisuje się w okresie wiosennym i jesienno–zimowym. Wszystko dlatego, że bardzo dobrze zastępuje świeże rośliny. Co ważne, ma wysoką zawartość energii w masie, której króliki bardzo potrzebują w tym czasie. Produkt jest ponadto bardzo bezpieczny, bo wolny od grzybów, bakterii i mykotoksyn, a więc w żaden sposób nie zaszkodzi Państwa zwierzętom. Kolejną bardzo ważną zaletą produktu jest wysoki udział surowego włókna w masie. Pellet z kukurydzy ma niską zawartość białka, jest wolny od dodatków, jego średnica wynosi około 9 milimetrów. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałych artykułów w naszym sklepie, mamy między innymi akcesoria do pielęgnacji owiec i wiele więcej.

Siano granulowane – trawokulki

Susz paszowy dla królików, jaki mamy w naszej ofercie, spełni wszelkie oczekiwania klientów. Nie inaczej jest w przypadku siana granulowanego w formie pelletu o średnicy około 8 milimetrów. Dostarcza ono bowiem bardzo duże ilości włókna w diecie. Może być stosowany nie tylko w przypadku królików, ale również koni, co zwiększa jego funkcjonalność. Siano granulowane może być stosowane przez cały rok, najlepiej jednak wybierać ten produkt w okresie wiosennym. Co ważne, produkt pochodzi z ekologicznych rejonów uprawnych, jest więc wolny od zanieczyszczeń przemysłowych. Dzięki suszeniu w suszarni zachowuje większość cennych składników odżywczych. Siano jest bogate w witaminy i minerały, ma niewielką ilość białka surowego. W przypadku jakichkolwiek pytań na temat tego lub pozostałych produktów zachęcamy do kontaktu, wystarczy jeden telefon lub wiadomość e-mail.