Masz pytania dzwoń 502 652 418

Szybko Tanio Wygodnie

Bezpieczne transakcje

Przez Przelewy24

Możliwość odbioru

W siedzibie w Jeżowie

Bezpieczne transakcje

Przez Przelewy24

Możliwość odbioru

W siedzibie w Jeżowie

  • VIROCID 20 L, środek dezynfekujący, ASF

Skoncentrowany preparat do dezynfekcji!

787.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

VIROCID, 20 L

Płyn dezynfekujący VIROCID – zadbaj o dobrostan zwierząt

Działa skutecznie nawet rozcieńczony do bardzo niskich stężeń (0,25–0,5%).

Kluczowym etapem podczas wystąpienia jakichkolwiek zwierzęcych chorób zakaźnych jest regularne przeprowadzanie dezynfekcji. To sposób na zapobieganie oraz zwalczanie ognisk chorób takich jak pryszczyca, ptasia grypa czy afrykański pomór świń.

Afrykański pomór świń – skuteczna profilaktyka

Płyn dezynfekujący VIROCID przeznaczony jest do dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich oraz gospodarczych. Wykorzystywany jest także jako preparat do dezynfekcji urządzeń oraz środków transportu dla zwierząt, a dzięki dużej skuteczności służy także do walki z afrykańskim pomorem świń. Połączenie trzech aktywnych składników sprawia, że VIROCID to środek do dezynfekcji o skuteczności potwierdzonej na całym świecie; posiada także aktualne badania na zwalczanie wirusa ASF. Jest to płyn dezynfekujący, który nawet w niskich stężeniach zachowuje właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze oraz grzybobójcze, dzięki czemu może być stosowany w różnej formie – w zależności od potrzeb.

Niezawodny środek do dezynfekcji

VIROCID to preparat do dezynfekcji stosowany w formie oprysku, piany lub zamgławiania. W zależności od wybranego stężenia sprawdzi się również doskonale jako środek do dezynfekcji używany do nasączania mat dezynfekcyjnych. Duża skuteczność idzie również w parze z bezpieczeństwem użytkowania: VIROCID to preparat bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz ich środowiska. Aby skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób zwierzęcych regularnie przeprowadzaj dezynfekcję i korzystaj z najskuteczniejszego środka dezynfekcyjnego dostępnego na rynku. 

Zastosowanie

VIROCID może być stosowany w formie oprysku, piany lub zamgławiania:

  • oprysk, piana stosować stężenie -0,25-1%,
  • zamgławianie 1-2 L + 3 L wody na 1000 m3.

Dostępny również w opakowaniach: 5 L, 10 L.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie