• VIROCID 5 L, środek dezynfekujący, ASF

Skoncentrowany środek do dezynfekcji!

289.00
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 godzin

Zamów telefonicznie! 690-387-365

Leave your phone

VIROCID, 5 L

Płyn dezynfekujący VIROCID – zadbaj o dobrostan zwierząt

Działa skutecznie nawet rozcieńczony do bardzo niskich stężeń (0,25–0,5%).

Kluczowym etapem podczas wystąpienia jakichkolwiek zwierzęcych chorób zakaźnych jest regularne przeprowadzanie dezynfekcji. To sposób na zapobieganie oraz zwalczanie ognisk chorób takich jak pryszczyca, ptasia grypa czy afrykański pomór świń.

Afrykański pomór świń – skuteczna profilaktyka

Płyn dezynfekujący VIROCID przeznaczony jest do dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich oraz gospodarczych. Wykorzystywany jest także jako preparat do dezynfekcji urządzeń oraz środków transportu dla zwierząt, a dzięki dużej skuteczności służy także do walki z afrykańskim pomorem świń. Połączenie trzech aktywnych składników sprawia, że VIROCID to środek do dezynfekcji o skuteczności potwierdzonej na całym świecie; posiada także aktualne badania na zwalczanie wirusa ASF. Jest to płyn dezynfekujący, który nawet w niskich stężeniach zachowuje właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze oraz grzybobójcze, dzięki czemu może być stosowany w różnej formie – w zależności od potrzeb.

Niezawodny środek do dezynfekcji

VIROCID to preparat do dezynfekcji stosowany w formie oprysku, piany lub zamgławiania. W zależności od wybranego stężenia sprawdzi się również doskonale jako środek do dezynfekcji używany do nasączania mat dezynfekcyjnych. Duża skuteczność idzie również w parze z bezpieczeństwem użytkowania: VIROCID to preparat bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz ich środowiska. Aby skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób zwierzęcych regularnie przeprowadzaj dezynfekcję i korzystaj z najskuteczniejszego środka dezynfekcyjnego dostępnego na rynku. 

Zastosowanie

VIROCID może być stosowany w formie oprysku, piany lub zamgławiania:

  • oprysk, piana stosować stężenie -0,25-1%,
  • zamgławianie 1-2 L + 3 L wody na 1000 m3.

Dostępny również w opakowaniach: 5 L, 20 L.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The