• Akcesoria do wiązania bydła

image

  • Parametry

Sklep internetowy rolnet.pl to miejsce, w którym zaopatrzą się Państwo w niezbędny sprzęt do gospodarstwa rolnego, ogrodniczego i hodowlanego. Posiadamy szeroki asortyment produktów do poskramiania i kontroli bydła w tym wysokiej jakości akcesoria do wiązania krów. Oferujemy bardzo solidnie wykonane łańcuchy uwięziowe i pasy nylonowe umożliwiające łączenie zwierząt ze sobą oraz utrzymywanie bydła w przeznaczonych dla nich stanowiskach. Oprócz tego posiadamy różnego rodzaju akcesoria dodatkowe, takie jak rozkręcane ogniwa do łączenia łańcuchów, karabińczyki, a także płytki z uchem. U nas znajdą Państwo najwyższej jakości akcesoria uwięziowe dla krów, które znacznie ułatwią i usprawnią wykonywanie codziennych obowiązków w pracy ze zwierzętami hodowlanymi.

Akcesoria uwięziowe dla bydła

Praca w gospodarstwie hodowlanym wymaga użycia odpowiedniego sprzętu i akcesoriów, które umożliwiają bezpieczne i sprawne wykonywanie swoich obowiązków. W naszym sklepie posiadamy bardzo trwałe i niezawodne obroże i obejmy, kantary dla krów, cieląt i byków, a także łańcuchy i pasy uwięzi. Tego typu akcesoria znacznie ułatwią prowadzenie i kontrolowanie bydła na terenie gospodarstwa oraz w transporcie. Łańcuchy żłobowe utrzymają zwierzę przy odpowiednim stanowisku bez krępowania ruchów i sprawiania dyskomfortu. Polecamy także bogaty asortyment elementów dodatkowych, które zwiększają funkcjonalność oferowanych akcesoriów do wiązania bydła. W tej kategorii znajdą Państwo karabińczyki i ogniwa zróżnicowane pod względem parametrów technicznych.

Akcesoria do wiązania krów

Akcesoria uwięziowe dla bydła przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa zwierząt, jak i hodowców. Ułatwiają utrzymanie zwierząt w odpowiednich stanowiskach, co pozwala na sprawne przeprowadzenie różnych czynności związanych z czyszczeniem, myciem, pielęgnacją czy dojeniem. Solidne łańcuchy i pasy ułatwiają wykonanie wielu badań weterynaryjnych. W naszej ofercie posiadamy akcesoria, ogniwa i karabińczyki wykonane z bardzo trwałego materiału, jakim jest stal ocynkowana o wysokiej odporności na trudne warunki panujące w budynkach inwentarskich i na pastwiskach. Oferujemy także bardzo mocne zamknięcia bezpieczne oraz karabińczyki z krętlikiem przeznaczone do uwięzi stanowiskowej dla krów i byków. Z jego pomocą można w łatwy sposób połączyć ze sobą kantary podczas prowadzenia stada, a także szybko zmienić położenie stanowiska zwierzęcia na pastwisku.

Wysokiej klasy sprzęt do hodowli bydła

Sklep rolnet.pl oferuje swoje produkty wszystkim hodowcom bydła, którzy cenią najwyższą jakość i niezawodność. W naszej ofercie znajdą oni niezwykle trwałe i solidne akcesoria uwięziowe dla krów, łańcuchy żłobowe i przeznaczone do łączenia zwierząt, pasy uwięziowe z wytrzymałego nylonu oraz osprzęt w postaci karabińczyków, zapięć i rozkręcanych ogniw w kilku rozmiarach. W gospodarstwie hodowlanym nie może zabraknąć odpowiednich kantarów. W naszym asortymencie posiadamy kantary sizalowe, nylonowe oraz najmocniejsze modele ze skóry naturalnej przeznaczone dla energicznych i narowistych buhajów. Oferujemy bardzo funkcjonalne kompletne zestawy wiązań dla krów, cieląt i byków oraz liny do prowadzenia bydła. Mamy także produkty do innego typu hodowli, w tym sprzęt dla hodowców trzody chlewnej, gołębi, owiec i królików, oraz akcesoria dla ferm drobiu i stadnin koni. Oferta naszego sklepu obejmuje również produkty dla gospodarstw rolnych i ogrodniczych. Ciągle poszerzamy nasz asortyment, dzięki temu mają Państwo pewność, ze znajdą u nas odpowiednie produkty dla siebie.