• Wiązania kompletne dla bydła

image

  • Parametry

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiązania kompletne dla bydła oraz inne akcesoria do poskramiania i kontroli żywego inwentarza. Oferowane produkty ułatwią pracę każdemu hodowcy podczas wykonywania różnorodnych czynności pielęgnacyjnych czy badań weterynaryjnych. Zestawy wiązań dla bydła wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Idealnie spełnią swoje zadanie nawet w przypadku dużych i silnych zwierząt. Posiadamy wiązania dla cieląt wyposażone w obrożę, zestaw pasów do wiązania bydła z mocnymi zapięciami i kółkami, oraz bardzo wytrzymałe wiązania dla byków z obrożą i podwójnym łańcuchem. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą produktów dla hodowli bydła. Zapewniamy szybką realizację zamówienia i profesjonalną obsługę.

Zestawy wiązań dla bydła z trwałych materiałów

Każdy zestaw pasów do wiązania bydła z oferty naszego sklepu wyróżnia się bardzo starannym wykonaniem i bardzo mocnymi materiałami o specjalnym splocie. Dzięki temu każde zakupione w naszym sklepie kompletne wiązanie dla bydła doskonale spełnia swoją podstawową funkcję oraz charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością. Dla dodatkowego wzmocnienia całej konstrukcji nasze wiązania kompletne dla krów zostały podszyte pasami ze skóry naturalnej. Wszystkie otwory i zakończenia są zabezpieczone termicznie, dzięki temu kompletne wiązanie dla krów nie strzępi się i nie niszczy pod wpływem użytkowania. W każdym modelu zastosowano mocne ocynkowane okucia metalowe, które doskonale znoszą trudne warunki panujące w budynkach inwentarskich i nie ulegają korozji w wyniku działania wilgoci i podwyższonej temperatury.

Wiązania, obroże i kantary dla bydła w sklepie rolnet.pl

Hodowla bydła to trudna i wymagająca działalność. Każdy hodowca oprócz codziennej pielęgnacji i opieki nad żywym inwentarzem zobowiązany jest do kompleksowego wyposażenia pomieszczeń inwentarskich w swoim gospodarstwie. Odpowiedni sprzęt i akcesoria zdecydowanie ułatwiają wykonywanie pracy oraz poprawiają jakość życia zwierząt. Każde stanowisko powinno być wyposażone w zestawy pasów do wiązania krów, łańcuchy dla bydła, kantary oraz obroże. Niezbędne są także liny do prowadzenia bydła umożliwiające sprawny transport zwierząt i poskromy, które ułatwią kontrolowanie i poskromienie zwierzęcia. Nasz sklep internetowy to miejsce, gdzie bez wychodzenia z domu kupią Państwo wszystko, co jest potrzebne w każdej hodowli. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu transport bydła oraz dyscyplinowanie i poskramianie zwierząt będzie znacznie łatwiejsze, a jednocześnie mniej stresogenne dla żywego inwentarza.

Rolnet.pl – profesjonalne rozwiązania dla hodowców

Szeroki asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje wszystkie niezbędne akcesoria i elementy wyposażenia gospodarstwa hodowlanego. Posiadamy solidne i bezpieczne dla zwierząt kantary, obroże i obejmy w bardzo wielu rozmiarach i możliwością dopasowania do budowy anatomicznej każdego zwierzęcia, bardzo mocne liny do prowadzenia bydła, łańcuchy i pasy uwięzi, liczne akcesoria dodatkowe oraz kompletne wiązania dla krów, cieląt oraz byków. U nas znajdą Państwo solidny, trwały i niezawodny zestaw wiązań dla krów wykonany ze wzmocnionych materiałów, a także niezwykle mocny zestaw wiązań dla narowistych buhajów. Kompletne wiązanie dla bydła zachowuje swoje właściwości użytkowe przez wiele lat dzięki zastosowaniu dodatkowych przeszyć i pasów ze skóry naturalnej. Nasz sklep oferuje także produkty dla hodowli trzody chlewnej, koni, gołębi, królików, drobiu oraz owiec, artykuły do gospodarstw rolnych oraz dla plantatorów.