• Liny dla bydła

image

  • Parametry

W tej kategorii znajdą Państwo solidne liny dla bydła do bezstresowego prowadzenia krów po terenie hodowli i łączenia ze sobą zwierząt np. podczas prowadzenia na pastwisko. Oferowane produkty wykonane są z bardzo trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak juta i sizal. Duża średnica liny gwarantuje pewny i mocny chwyt, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia sprawny transport zwierząt. Sklep internetowy rolnet.pl to miejsce, gdzie bez wychodzenia z domu zakupią Państwo wszystkie niezbędne elementy wyposażenia gospodarstwa rolnego i hodowlanego. Oferujemy akcesoria do hodowli bydła, drobiu, trzody chlewnej oraz gołębi. Posiadamy liny o różnej długości i średnicy, z dużą lub małą pętlą.

Liny do prowadzenia bydła

Liny do wiązania bydła to niezbędny sprzęt w każdej hodowli. Umożliwiają bezpieczny i szybki transport zwierząt bez wywoływania zbędnego stresu. Za pomocą lin można w łatwy sposób przemieszczać krowy, byki lub cielęta w obrębie stanowiska, a także po całym gospodarstwie. Solidne i wytrzymałe liny dla bydła idealnie sprawdzą się do łączenia ze sobą zwierząt w celu przeprowadzenia na pastwisko i z powrotem. Odpowiednia długość oraz średnica umożliwia bardzo sprawne zakładanie, oraz wygodny i pewny chwyt. Polecamy również inne produkty z kategorii obroże i uwiązy. Posiadamy niezwykle trwałe kantary i obroże wykonane z bezpiecznych dla zwierząt materiałów oraz kompletne zestawy wiązań dla cieląt, krów i byków.

Wysokiej jakości liny do transportu krów

Nasz sklep internetowy rolnet.pl specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów do gospodarstw rolnych i hodowli zwierząt. Z nami stworzą Państwo odpowiednie warunki do obsługi i pielęgnacji żywego inwentarza. Znajdujące się w naszej ofercie liny dla krów to niezwykle mocne i wytrzymałe produkty. Wykonane są z naturalnych materiałów, takich jak juta i sizal. Włókna te wyróżniają się bardzo mocnym splotem i wysoką odpornością na rozciąganie, pękanie, rozerwanie i zużycie. Doskonale sprawdzą się w hodowli dużych i ciężkich zwierząt różnych ras mięsnych oraz mlecznych. Wysokiej jakości liny do prowadzenia bydła zachowują swoje właściwości nawet po wielu latach intensywnego użytkowania w gospodarstwie.

Jak w bezpieczny sposób prowadzić krowy?

Liny do transportu bydła należą do niezbędnych elementów wyposażenia, jakie muszą znaleźć się w każdym gospodarstwie hodowlanym. To właśnie one zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas prowadzenia krów. Naturalne i wytrzymałe materiały są całkowicie bezpieczne dla zwierząt oraz nie wywołują nieprzyjemnych otarć na skórze. Dzięki temu bydło podczas transportu jest spokojne i łatwe w kontrolowaniu. Warto wiedzieć, jakie są podstawowe zasady bezpiecznego prowadzenia bydła. Według prawa zwierzęta muszą być prowadzone wyłącznie na uwięzi przez hodowcę idącego po lewej stronie stada. W warunkach ograniczonej widoczności niezbędna jest latarka emitująca światło białe na odległość co najmniej 150 metrów.

Akcesoria do poskramiania i kontroli bydła

Liny do prowadzenia krów to nie jedyne produkty do hodowli bydła, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Posiadamy także bardzo bogaty wybór akcesoriów do znakowania i identyfikacji zwierząt, pełne wyposażenie obór, dodatki żywieniowe, preparaty zdrowotne i lecznicze, dojarki oraz akcesoria dla cieląt. W naszym asortymencie mamy także wysokiej jakości sprzęt i artykuły do gospodarstw rolnych oraz dla plantatorów. U nas kupią Państwo odzież ochronną i roboczą, a nawet części do maszyn.